LGS puanı 2 ayda artar mı?

Konu eksiğim yok fenim iyi aslında derse katılım filan hocaların gözde öğrencilerindenim ama bütün puan fenden gidiyor zaten.
Bende de genelde aynı durum oluyor. Orada ise tekrar ve soru çözümü devreye giriyor.

benim de ingilizce aynı kader. Derse katılıyorum hocam bile biliyor fakat denemede 3 yanlış geliyor. Fende düzeltim ve ilk full geldi.

Hocam ben 300 göreyim diye kuduruyorum sizinki iyi ben çalışıp yapamıyorum ben ne yapim bir de KB sın ama @utkuymus hocam sizde sıkıntımı var 70 çözen biri 2 günde 350 yapacak netler yükselecek bravo vallahi yapana ben sabit 110 soru çözüyorum normalde iyi ama benim konu eksiğim olup düzeltenediğinden 300 göremiyorum siz iyi en azından.

Hocam ben 300 göreyim diye kuduruyorum sizinki iyi ben çalışıp yapamıyorum ben ne yapim bir de KB sın ama @utkuymus hocam sizde sıkıntımı var 70 çözen biri 2 günde 350 yapacak netler yükselecek bravo vallahi yapana ben sabit 110 soru çözüyorum normalde iyi ama benim konu eksiğim olup düzeltenediğinden 300 göremiyorum siz iyi en azından.
Beni lgs'de bir rahatlık tuttu bilmiyorum. Sınavda silgimle oynuyordum.

Anadolu lisesi istiyorsan çalışmana gerek yok ki zaten elini kolunu sallayarak giriyorsun. Ha iyi Anadolu lisesi istiyorum dersen de onun da çok farkı yok. Direkt olarak lisenin önemi yok bir kere. Akademik başarın iyiyse zaten meslek lisesi hariç her lisede başarılı olursun. Bu kadar kasma fen lisesinden mezun olunca ileride üniye girerken "Bu adam fenden mezun olmuş alalım" demiyorlar. Birkaç köklü lise haricinden mezun olduktan sonra lisenin hiçbir işlevi yok. Puanınız zaten iyi çalışmaya devam edin biraz daha iyi yapıp sınava girersiniz ne çıktıysa artık ona kaydolursunuz.

Geri
Yukarı