LGS son 24 günde 410-420 yapılır mı?

Matematiğin çok kötü durumda netleri arttırman lazım kısa süre kaldı ama sen moral bozmadan çalışırsan düzelebilir. Bir de internet sitesi var LGS puan hesaplama oradan bunlarla kaç puan aldığına bakabilirsin.
ustam hesapladım matematikte 2-3 net arttırmam gerekiyor sadece hedefim icin

Ben 20 nete çıkar demedim sadece moral bozmaması için motive etmeye çalıştım ayrıca herkesin kapasitesi farklı bazı kişiler daha hızlı anlayabiliyor.
Moral bozmama diye bir şey yok. O videodakileri yapıp sonuç alamayınca daha da morali bozulacak ve yaptığı diğer dersleri de gidecek. Yaptığınız kötülük.
+Yan hesap açmak yasak.

Bir de şu an aldığım internet dershanesinde tüm konular yeni yeni oturuyor genellikle son zamanlarda yeni konuları soruyorlar fakat ben ilk konularda bayağı bir ilerdeyim ve tahmini LGS 2024 sorularında 13 soru falan ilk dönemden geliyor ben ilk konulara daha ağırlık verme taraftarıyım

Bir de şu an aldığım internet dershanesinde tüm konular yeni yeni oturuyor genellikle son zamanlarda yeni konuları soruyorlar fakat ben ilk konularda bayağı bir ilerdeyim ve tahmini LGS 2024 sorularında 13 soru falan ilk dönemden geliyor ben ilk konulara daha ağırlık verme taraftarıyım
İnternet dershanesi çok saçma bir şey. Bilgisayar ekranında ders dinleyemezsin. Beynin o ekrandan kolay dopamin almaya alışmış. Ayrıca yok ilk dönem yok şu konu diye bir şey olmaz. Her şey her an değişebilir. Ona verdiğin parayla özel ders alsan daha iyi olurdı. Para israfı.

@lgS öGRENCiSiDetux Dostum fene odaklansın diyorsun ama adam zaten 20de 16 18 arası yapıyormuş, eksik varken tamam olanın üstüne gitmek mantıklı değil.
16-18 yapan 20 de yapar.

Yeni konular

Geri
Yukarı