LGS son 24 günde 410-420 yapılır mı?

Bende 2024 LGS mağdurlarındanım denemelerde puanım 360-390 arası geliyor.
Doğru/Yanlış oranı Türkçe=16D/19D-4Y/1Y İnk.=8D/9D-1Y/2Y Din=8/9D/1-2Y İng/10D Mat=4-9D/9Y-4Y Fen=16/18D-4-2Y
Ben şahsen kalan günlerde matematiğe önem vermek istiyorum fakat etkili bir program yapamadım matematik netlerimi arttıracak çözümler üretirseniz çok sevinirim.
Ara dersleri ben olsam günlük çözerdim, zaten öyle yaparak ara dersleri fulledim, ama günlük her ara dersden 20'şer soru çözmelisin, fazla çözmeye gerek yok ağırlığı Matematiğe vermelisin, bir de günlük en az 30'ar soru Türkçe ve Fen'den çöz, Matematikte ise anlamadığın konuları öğren, youtube'de soru çözüm videoları izle, bol bol soru çöz (kendin belirlebilirsin ben söylemiyorum soru miktarını) kalan sürede yapılabilecek en iyi şey matematiği halletmen.

İnternet dershanesi çok saçma bir şey. Bilgisayar ekranında ders dinleyemezsin. Beynin o ekrandan kolay dopamin almaya alışmış. Ayrıca yok ilk dönem yok şu konu diye bir şey olmaz. Her şey her an değişebilir. Ona verdiğin parayla özel ders alsan daha iyi olurdı. Para israfı.

16-18 yapan 20 de yapar.
Yapamaz demedim zaten dostum, oradaki 2 netlik artış için verilen emek matematiğe verilip mat netleri yükseltilebilir dedim.

İşte o iş düz hesap olmuyor. Yeni nesil soru denilen zıkkımlar olmasa tamam. Sorulara alışmak zor. Keşke bunu 1 ay önce düşünseydi.
Dostum yeni nesil sorular sadece LGS de yok ben de YKS öğrencisiyim kısa sürede matematikten yüksek net artışını kendim yaptığım için arkadaşa da tavsiye ediyorum, ha uygular sonuç alır alamaz ona kesin bir şey diyemem ama boş boş duracağına kasabildiği kadar mat kassın 1 2 net bile işini görüyormuş zaten.

Dostum yeni nesil sorular sadece LGS de yok ben de YKS öğrencisiyim kısa sürede matematikten yüksek net artışını kendim yaptığım için arkadaşa da tavsiye ediyorum, ha uygular sonuç alır alamaz ona kesin bir şey diyemem ama boş boş duracağına kasabildiği kadar mat kassın 1 2 net bile işini görüyormuş zaten.
Aynı şeyi diyoruz bende olmaz demiyorum. Ama 5->20 beklemesin diyorum,internet dershanesi zırvalık diyorum. Ben olsam fen kasardım o ayrı.

Hocam dost acı söyler, saçma işler peşinde koşmak yerine fen ve türkçeye odaklanın bence.

He 11-12 olabilir belki.
onu geç 15 net bile olabilir sonuçta lgs aşırı zor bir sınav değil

Bende 2024 LGS mağdurlarındanım denemelerde puanım 360-390 arası geliyor.
Doğru/Yanlış oranı Türkçe=16D/19D-4Y/1Y İnk.=8D/9D-1Y/2Y Din=8/9D/1-2Y İng/10D Mat=4-9D/9Y-4Y Fen=16/18D-4-2Y
Ben şahsen kalan günlerde matematiğe önem vermek istiyorum fakat etkili bir program yapamadım matematik netlerimi arttıracak çözümler üretirseniz çok sevinirim.
rahatlıkla 410-420 arası yapabilirsin sadece odaklan başarılar dilerim.

Geri
Yukarı