LGS'ye 1 ay kala 470 puan yapılır mı?

Ben sınavlardan 400-430 arası puan alıyorum ve netlerim şu şekilde.
17-3 Türkçe. (bazen 18-2 gelebiliyor ve tek sıkıntım yazım kuralları)
10-0 inkılap ve İngilizce.
9-1 din.
10-5 matematik.(cok nadiren 12 net gelebiliyor)
En kötü 18-2
En iyi 20-0 fen.

Matematik kötü, benim netlerimi söyleyeyim 2022'de
TR: 19/0
Ink 10/0
Din 9/1
İng 9/1
Mat 19/1
Fen 19/1
480 puan.

Ben sınavlardan 400-430 arası puan alıyorum ve netlerim şu şekilde.
17-3 Türkçe. (bazen 18-2 gelebiliyor ve tek sıkıntım yazım kuralları)
10-0 inkılap ve İngilizce.
9-1 din.
10-5 matematik.(cok nadiren 12 net gelebiliyor)
En kötü 18-2
En iyi 20-0 fen.

1 ay çok kısa bir süre. Ama belli olmaz. Sıra arkadaşım son ay çalışmayla fen lisesine girdi. Sonuçta önemli olan çok çalışma değil verimli çalışma.

Zaten sıfır değilim sadece matematikte ve türkcenin yazım kuralları gibi konularında eksiklerim var

Hocam matematik soruları sanıldığı kadar zor değil. Çoğu öğrencide gördüğüm şey adam o kadar süre harcıyor ki 7-8 boş bırakıyor. Halbuki sen her soruyu yapmayı deneyip yapamadıklarını sona bıraksan kalan sürede her türlü yaparsın. Ben LGS sözel ve sayısalda her birinde 30-40 dakika erken bitirdiğimi hatırlıyorum.

Hocam matematik soruları sanıldığı kadar zor değil. Çoğu öğrencide gördüğüm şey adam o kadar süre harcıyor ki 7-8 boş bırakıyor. Halbuki sen her soruyu yapmayı deneyip yapamadıklarını sona bıraksan kalan sürede her türlü yaparsın. Ben LGS sözel ve sayısalda her birinde 30-40 dakika erken bitirdiğimi hatırlıyorum.

Matematik konusunda katılıyorum. Çözdüğüm denemelerde hiç 20 soruyu işaretlememiştim. Fakat LGS de 16 doğru 4 yanlış yapmıştım.

b
bugün bir lgs 2022 yi cözeyim dedim 16-3 yaptım

Yeni konular

Geri
Yukarı