LGS'ye 28 gün kala nasıl bir yol izlenmeli?

Bu zamana kadar çalıştıysan eğer dert etme. Sınav girdiğin denemelerden, çözdüğün sorulardan daha kolay gelir genelde ve bu ayı iyi değerlendirmelisin bol bol deneme çözüp tekrar yap.

Okulda 15 tane deneme oluyoruz 1 gün arayla, hafta sonu 2 günde deneme var bir yerden sonra sıkar beni biliyorum. Gitmesem mi?

Okulda 15 tane deneme oluyoruz 1 gün arayla, hafta sonu 2 günde deneme var bir yerden sonra sıkar beni biliyorum. Gitmesem mi?
Bu iş ciddiye alınacak bir iş. Sıkıldım yapmayacağım dersen 1 ay az bir zaman olsa bile bildiğin her şeyi unutursun. 1 ay dişini sıkacaksın sadece ve sonunda istediğin lisede çok güzel arkadaşlarla kahveni yudumlayıp lise hayatına başlayacaksın. Dandirik bir lisede okursan ne okuma hevesin kalır serseri tiplerle yoluna devam edersin.

Okulda ve kursta deneme oluyoruz, evde deneme çözmeye halim kalmıyor. Geç saatlere kadar sürüne sürüne yapmaya çalışıyorum.

Son deneme 460 470 arası bir şey yaptıydım.

Senin yerinde olsam dişimi biraz daha sıkar ve gitmemezlik yapmazdım çok pişman olacağım biliyorum ama sen olma oku ve büyük bir adam ol.

Senin yerinde olsam dişimi biraz daha sıkar ve gitmemezlik yapmazdım çok pişman olacağım biliyorum ama sen olma oku ve büyük bir adam ol.

Hocam başka bir yerde okuduğumda son 2 3 gün çalışmayın daha çok kafa karıştırır demişlerdi, doğru mu?

Reis sayısal bayağı sıkıntı olabiliyor sayısala dikkat et önerim.
Sayısalda pek sıkıntı çıkacağını sanmıyorum. En zor dedikleri Özdebir denemesinde 19 matematik 18 fen yaptım.

Yeni konular

Geri
Yukarı