LGS'ye 4 ay kala 420 puan üstü alınır mı?

selam ben ege

Femtopat
Daha fazla  
Selamlar, LGS'ye 4 aydan kısa bir süre kaldı ve yarıyıl tatili de geride bıraktık. Bu zamana kadar çok fazla çalışmadım ve netlerim dönemin başından beri aynı sayılır (İnkılap hariç). Aşağıya son denemedeki netlerimi yazıyorum. Sizce düzenli bir çalışmayla +420 puan alabilir miyim?

Türkçe: 17D 3Y
İnkılap: 6D 4B (yetişmedi)
Din: 9D 1Y
İngilizce: Full

Matematik: 12D 1Y 7B
Fen: 17D 3Y (genelde full ya da 1 yanlış oluyor bu denemede biraz zordu)

Son düzenleme:
Hiç sorun değil alırsınız 4 ay o kadar uzun bir süre ki inanın 2 ay kala çalışsanız bile yaparsınız önemli olan tek şey düzenli çalışma cumartesiye kadar farklı farklı derslere çalışın pazar günü deneme sınavı yapın optikli 1 Saat'de ders çalışın sonra tüm gün size kalsın. (Bu arada dersleriniz çok iyi inkilapı düzeltmeye çalışın)

Selamlar, LGS'ye 4 aydan kısa bir süre kaldı ve yarıyıl tatili de geride bıraktık. Bu zamana kadar çok fazla çalışmadım ve netlerim dönemin başından beri aynı sayılır (inkılap hariç). Aşağıya son denemedeki netlerimi yazıyorum. Sizce düzenli bir çalışmayla +420 puan alabilir miyim?

Türkçe: 17D 3Y.
İnkılap: 6D 4b (yetişmedi)
Din: 9D 1y.
İngilizce: Full.

Matematik: 12D 1Y 7b.
Fen: 17D 3Y (genelde Full'ya da 1 yanlış oluyor bu denemede biraz zordu)

Alabilirsiniz düzenli çalışmanız lazım. Türkçe için paragraf soruları çözün bol bol diğerlerin de çözün tabii. İnkilapta konu eksiği bırakmayın. Dini de fullemeye çalışın. Matematikten de bol soru çözün.

Selamlar, LGS'ye 4 aydan kısa bir süre kaldı ve yarıyıl tatili de geride bıraktık. Bu zamana kadar çok fazla çalışmadım ve netlerim dönemin başından beri aynı sayılır (inkılap hariç). Aşağıya son denemedeki netlerimi yazıyorum. Sizce düzenli bir çalışmayla +420 puan alabilir miyim?

Türkçe: 17D 3Y.
İnkılap: 6D 4b (yetişmedi)
Din: 9D 1y.
İngilizce: Full.

Matematik: 12D 1Y 7b.
Fen: 17D 3Y (genelde Full'ya da 1 yanlış oluyor bu denemede biraz zordu)

Ben sadece okulda dersleri dinleyerek 348 almıştım bence eğer gerçekten çalışırsanız çok rahat alırsınız.

Ben sadece okulda dersleri dinleyerek 348 almıştım bence eğer gerçekten çalışırsanız çok rahat alırsınız.

1644504154708.png

Hocam zaten şu netler bile 322 puan ediyor bir konuda gördüm.
Hele arkadaşın ders notları iyiyse LGS'yı aşırı kasmasına gerek yok ama yine de girmeli.

Geri
Yukarı