Lian li kasa nasıldır?

Lian Li kaliteldir. NZXT gibi ülkemizde çok bilinmediği için getirtmiyorlar. Ondan dolayı da doğal olarak pahalı oluyor. Yabancı bilgisayar toplama videolarında da genellikle Lian Li kullandıklarını görmüştüm. Güzel markadır.

Bin basacağını falan düşünmüyorum açıkçası. Bu tip kasalardan hoşlanıyorsa konu sahibi Warcry alıp fanları elden çıkarmak çok daha mantıklı.
Hiç mantıklı değil, Warcry kasasına isterseniz 20 fan takın yine de ısınır. Burak Şolt incelemesinde LL120 fan ile donatmasına rağmen ekran kartı fazla ısındı. Lian Li kasasını yurt dışında cayır cayır kullanıyorlar. Birçok çeşidi bile çıktı. 😁

Hiç mantıklı değil, Warcry kasasına isterseniz 20 fan takın yine de ısınır. Burak Şolt incelemesinde LL120 fan ile donatmasına rağmen ekran kartı fazla ısındı. Lian Li kasasını yurt dışında cayır cayır kullanıyorlar. Birçok çeşidi bile çıktı. 😁
Warcry ile yapı olarak ne gibi farkları var?

Bin basacağını falan düşünmüyorum açıkçası. Bu tip kasalardan hoşlanıyorsa konu sahibi warcry alıp fanları elden çıkarmak çok daha mantıklı.

Lian li kasa Gamepower warcry a göre daha iyi hava alıyor. Malzeme kalitesli daha iyi. Ama tabi "gamepower fırınları " kalitesi almak isterseniz siz bilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı