Lies of P Build nasıl?

TRCONNOR

Centipat
Daha fazla  
Dostlar oyunu neredeyse 15 saat olacak oynadım victor boss idi yanlış hatırlamıyorsam onu geçtim, fakat statslarım hoşuma gitmedi bende resetledim ve statslarımı ayazmonun bir videosundaki gibi yaptım. Sizce nasıl? Neye daha çok ağırlık vermeliyim? Bende daha çok hasar vermek istiyorum da. Bir öneriniz var mı?

Ekran Görüntüsü (532).png

Ekran Görüntüsü (531).png

Silahın en iyi hareketlilikten scale alıyor ancak en düşük istatistiğin o, hareketlilik yükseltmen gerekiyor. Hatta bu silahı kullanmak istiyorsan hareketlilik önceliğin olmalı.

Silahın en iyi hareketlilikten scale alıyor ancak en düşük istatistiğin O, hareketlilik yükseltmen gerekiyor. Hatta bu silahı kullanmak istiyorsan hareketlilik önceliğin olmalı.

Hocam tekrardan sfırladım tabii şu an 30 teknik 30'larda filan ama yine hoşuma gitmedi ilüzyon bossunda takıldım bakalım. Tekrar sıfırlayıp bu sefer kapasite ve teknik ağırlıklı gideceğim katana aldım onunla oynuyorum.

Hocam çok boş vaktim yok oyun hızlı bir şekilde biter mi acaba? Elden Ring'ya da Dark Souls oynadısanız o zevki veriyor mu? Son olarak FromSoftware oyunları kadar zor değil değil mi 😭

Hocam çok boş vaktim yok oyun hızlı bir şekilde biter mi acaba? Elden Ring'ya da Dark Souls oynadısanız o zevki veriyor mu? Son olarak FromSoftware oyunları kadar zor değil değil mi 😭
Oyun bence baya güzeldi,bitirmiştim. Ama elden ring ve dark souls havası hakkında şöyle diyebilirim. Elden ringte bitirdim. Lies of p biraz daha parry ağırlıklı elden ring öyle değildi. Ama lies of p' nin evreni yani havası biraz daha karanlıktı bence ama grafikler harita dizaynı benim hoşuma gitmişti. Birde lies of p de nereye gideceğin belli elden ringte seni salıyordu. Onun dışında bosslarıda bence güzeldi lies of p'nin ben 30-40 saat arası bitirdim galiba. Genellikle de herşeyi yapmıştım.

Yeri geliyor kolay bosslar var yeri geliyor şu an spolier vermeyeyim son boss tayım dünden beri.

Yeri geliyor kolay bosslar var yeri geliyor şu an spolier vermeyeyim son boss tayım dünden beri.

An itibari ile Lies of P 34 saat 40 dakikada 93-94 level olarak bitirmiş bulunmaktayım lies of benim için özel bir souls çünkü hiçbir rehbere bakmadan (çok nadir baktım ama olsun) bitirdiğim tek souls like alırım efenim bir H.O

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı