Lies of P walker of illusions boss nasıl geçilir?

TRCONNOR

Centipat
Daha fazla  
Dostlar resimdeki beni tam 24 saattir uykusuz bıraktı, nasıl geçiliyor bu vicdansız? Statslarda filan bir yanlışlık mı var yoksa bu boss un bir taktiği mi var? Eğer statslarda değiştirmem gereken bir şey varsa söyleyin dostlar gidip karakter reset atayım karaktere? (4. oluyor bu reset)
🤬

download.jpg

Ekran Görüntüsü (537).png

Ekran Görüntüsü (538).png

Son düzenleyen: Moderatör:
O silaha göre Motivity düşük kalmış. Bu yüzden hasarın az, çünkü silah Motivity'den B alıyor.

Boss'a gelirsek, zor değil aslında. Genelde herkes tekte geçmiş, sen geçemiyorsan muhtemelen deflect mekaniğini çözemedin yada biraz ara verip öyle girmen gerek.

O silaha göre motivity düşük kalmış. Bu yüzden hasarın az, çünkü silah Motivity'den b alıyor.

Boss'a gelirsek, zor değil aslında. Genelde herkes tekte geçmiş, sen geçemiyorsan muhtemelen deflect mekaniğini çözemedin ya da biraz ara verip öyle girmen gerek.

Hocam o zaman karakter resetliyim sizce tüm statslarım kaç olmalı*aslında hasarım çok da düşük değil 400-600 arası genelde vuruyorum.

Hocam o zaman karakter resetliyim sizce tüm statslarım kaç olmalı*aslında hasarım çok da düşük değil 400-600 arası genelde vuruyorum.

2 defa bitirmiş biri olarak bir bossu hemen geçmek için rekabet hissine kapılmayın 10 kere ölünce sıkılıyorsunuz artık. Bossun mekaniğini çözmek sadece dodgelamaya oynayıp sonunda ölmek bossla kapışmak kadar zevkli tavsiye ederim.

2 defa bitirmiş biri olarak bir bossu hemen geçmek için rekabet hissine kapılmayın 10 kere ölünce sıkılıyorsunuz artık. Bossun mekaniğini çözmek sadece dodgelamaya oynayıp sonunda ölmek bossla kapışmak kadar zevkli tavsiye ederim.

24 saat uykusuz bıraktı vicdansız ırz düşmanı artık oyuna girmeye korkuyorum. Kendi kendimi gaza getireyim diyorum ama yok arkadaş ölmüyor vicdansız :D

Olması gerekenden az hasar veriyorsun. Bu boss yerinde durmuyor öyle bir sıkıntısı var, çok az vurabiliyorsun onda da sağlam vurman lazım.

Olması gerekenden az hasar veriyorsun. Bu boss yerinde durmuyor öyle bir sıkıntısı var, çok az vurabiliyorsun onda da sağlam vurman lazım.

Bir videoda gördüm adamın teki 186 vuran kılıçla tekte kesiyor hocam. Eğer statslarım sorunsa sizce statslarım hepsinin kaç olması gerek ya da bu boss u geçmem için ne yapmam gerek.

Yardım edecek yok mu :(

Son düzenleme:
Bir videoda gördüm adamın teki 186 vuran kılıçla tekte kesiyor hocam.
Adam dodgelamayı biliyosa 1 hasarla halay çekerek bile yener. Gerçi dance pad ile bu oyunları bitiren manyaklar var.

Statlarında Technic'den alıp Motivity'e ver. Dediğim gibi, hasar verebilsen bile bu arkadaşın patternini öğrenmen gerekli.

Adam dodgelamayı biliyorsa 1 hasarla halay çekerek bile yener. Gerçi dance pad ile bu oyunları bitiren manyaklar var.

Statlarında Technic'den alıp Motivity'e ver. Dediğim gibi, hasar verebilsen bile bu arkadaşın patternini öğrenmen gerekli.

Tamamdır hocam sağ olun ağırlık motivity vereceğim peki teknik kaç olmalı sizce.

Yeni konular

Geri
Yukarı