Lifan Emisol 4 zamanlı vs 2 zamanlı motor

sefocan16

Decapat
Daha fazla  

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-05-07-20-10-19-049_com.opera.browser.jpg
    Screenshot_2023-05-07-20-10-19-049_com.opera.browser.jpg
    54,9 KB · Görüntüleme: 21
Son düzenleyen: Moderatör:
İlanlardaki, motosiklet sahiplerinin kendi eklediği bilgilere bakmamanız gerekiyor. Ortalama 99-02 yılları arasından sonra çıkan tüm motosikletler 4 zamanlıdır. 2 zamanlı sistem eskide kaldı. Yakıt tüketimi fazlalığı, yüksek emisyon değerleri, benzin yağ karışımı ile çalışması, yüksek ısıda parçaların sürtünmesi gibi etkenlerden dolayı 2 zamanlı motorlar artık kullanılmaz hale geldi. Şu an sokakta, caddede gördüğünüz tüm motosikletler 4 zamanlıdır. Motosiklet ustası olarak, bütçenizi belirtirseniz size alabileceğiniz modeller konusunda yardımcı olabilirim.

İlanlardaki, motosiklet sahiplerinin kendi eklediği bilgilere bakmamanız gerekiyor. Ortalama 99-02 yılları arasından sonra çıkan tüm motosikletler 4 zamanlıdır. 2 zamanlı sistem eskide kaldı. Yakıt tüketimi fazlalığı, yüksek emisyon değerleri, benzin yağ karışımı ile çalışması, yüksek ısıda parçaların sürtünmesi gibi etkenlerden dolayı 2 zamanlı motorlar artık kullanılmaz hale geldi. Şu an sokakta, caddede gördüğünüz tüm motosikletler 4 zamanlıdır. Motosiklet ustası olarak, bütçenizi belirtirseniz size alabileceğiniz modeller konusunda yardımcı olabilirim.
Şuan belirli bir bütçem yok yazın çalışıp kazandığım para ile alıcam. Yani 4 zamanlıyımı almalıyım

2 zamanlı olanı şimdi buldum ve attım fotoyu

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-05-07-22-02-03-837_com.opera.browser.jpg
    Screenshot_2023-05-07-22-02-03-837_com.opera.browser.jpg
    51,5 KB · Görüntüleme: 15
Şu an belirli bir bütçem yok yazın çalışıp kazandığım para ile alacağım. Yani 4 zamanlıyımı almalıyım

2 zamanlı olanı şimdi buldum ve attım fotoyu

Hocam bu ilanı doldururken sallamış, 2 zamanlı ve 3 silindir olmaz bir motor. Marka model aynı ise 4 zamanlı tek silindirli 150CC bir motosiklettir. Benim gönlüm Japon'dan yana ama maddiyattan dolayı yapacak bir şey yoksa alınabilir. Almadan önce ustaya sesini dinletin, elektrik aksamına, zincir dişli, debriyaj durumuna baktırın.

Geri
Yukarı