Linke tıklamakla steam itemleri çalınır mı?

walterpinkman

Decapat
Az önce bir arkadaş "Steam Hesabım Nasıl" adlı bir konu açmış ve bir de link bırakmış. Linki dikkat etmeden tıkladım ve karşıma "sizi arkadaş olarak ekledi" yazısı çıktı. O hesabın sahibi ve linkin içeriği garip geldiği için şüphelendim. Steam hesabımda mobil doğrulama var herhangi bir sıkıntı olur mu?

Az önce bir arkadaş "Steam Hesabım Nasıl" adlı bir konu açmış ve bir de link bırakmış. Linki dikkat etmeden tıkladım ve karşıma "sizi arkadaş olarak ekledi" yazısı çıktı. O hesabın sahibi ve linkin içeriği garip geldiği için şüphelendim. Steam hesabımda mobil doğrulama var herhangi bir sıkıntı olur mu?
Linke bastığın gibi onu eklememene rağmen arkadaş listenizde yer mi edindi yoksa sadece istek mi gönderdi?

Hocam linke bastı gibi nasıl ekleyebilmiş veya arkadaş isteği gönderebilmiş karşı taraf?
Arkadaş olarak ekledi yazmış direkt eklememiş. Linke girdiği gibi ID'sini alan bir yazılım gibi bir şeyi vardır belki, direkt istek attırıyordur. Bir çok sebebi olabilir yani. Ama hesap çalamaz bir linke tıkladı diye, giriş yapmadıysa tabii.

Geri
Yukarı