Çözüldü Linux Mint'te no_pubkey hatası nasıl kaldırılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Brave kurdum sildim no public key hatası veriyor terminalde güncelleme falan yapınca, bunu nasıl kaldırabilirim?
@Rona

Genel olarak şöyle; Yazılım Kaynakları => Bakım => Eksik anahtarları ekle

mintsources-pup-keys.png
@Nizel G hocam bakar mısınız pek müsait değilim.

Brave kurdum sildim no public key hatası veriyor terminalde güncelleme falan yapınca, bunu nasıl kaldırabilirim?
@Rona

Komut ile yapamazsanız, yazılım kaynaklarını açarak depoları kaldırabilirsiniz. Ek depolar sekmesinde bulunur.

Hocam dışarıdan tarayıcı yüklemeyin bence. Güncelleme yapması dert olabiliyor. Yazılım mağazasında paket olarak yoksa bile Flatpak sürümlerini bulabilirsiniz. 3-4 saniye daha geç açılması dışında ben pek bir fark görmedim.

Komut ile yapamazsanız, yazılım kaynaklarını açarak depoları kaldırabilirsiniz. Ek depolar sekmesinde bulunur.

Hocam dışarıdan tarayıcı yüklemeyin bence. Güncelleme yapması dert olabiliyor. Yazılım mağazasında paket olarak yoksa bile flatpak sürümlerini bulabilirsiniz. 3-4 saniye daha geç açılması dışında ben pek bir fark görmedim.

Direkt kaynağından indirmek daha cazip geliyor flatpak çok fazla gereksiz dosya indiriyor,yavaş ayrıca uğraşmak istemiyor insan.

Geri
Yukarı