Çözüm lisansart.com güvenilir mi?

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

JoeBlackk

Hectopat
Lisansart.com adlı Windows keyleri satan bu siteyi o an için fiyatları diğer yerlere göre daha uygun olması sebebiyle kısaca araştırdım ve bazı kişilerin satın aldım ve key teslim edildi mesajlarını okuduğum için güven oluştu. Ayrıca ödeme aracı olarak PayTR kullanmaları da tabii güvenmem için bir ek sebepti. Ben de Windows 11 keyi satın aldım ve bir süre sonra Key teslim edildi. Hemen etkinleştirmek için kodu girdim ve kod geçersizdi. Satan kişiyle iletişime geçtim ve o da ne benden AnyDesk, TeamViewer gibi programlar kurmamı istiyordu. Tabii ben de bunu yapmayacağımı, ya paramı ya da sağlam kodu bana iletmesini istedim. Bu arada bankayı arayıp durumu bildirdim. Şehir dışında biraz işlerim olduğu için ertesi gün de gidip karakola/savcılığa şikayet edecektim. Neyse ki hem PayTR'ye durumu iletmiş olmam hem de Banka'ya durumu iletmiş olmam sebebiyle sanırım paramı iade etti.
Bu arkadaşın yaptığı/yapmak istediği bana göre iki seçenekten biri olabilir: Ya uzaktan erişimle Keylogger tarzı şeyler yükleyip daha büyük dolandırıcılık peşinde koşuyor ya da uzaktan erişimle KMSpico gibi etkinleştirme yötemleriyle etkinleştirip masrafsız para kazanıyor. Kısacası ortada bir problem olduğu aşikar.

Dosya Ekleri

• 4a141280-acfc-4fbe-9bb3-917fe84ab4e3.jpg
    4a141280-acfc-4fbe-9bb3-917fe84ab4e3.jpg
    72,1 KB · Görüntüleme: 145
  • dd.png
    dd.png
    191,4 KB · Görüntüleme: 139
  • dd1.png
    dd1.png
    104,5 KB · Görüntüleme: 141
Ya da tüm bunlar sizin hayal ürününüz. 😂

Bence bu siteler yerine KMS yöntemi ile etkinleştirin hem korsanda değil.

KMS ile nasıl etkinleştirilir?

cmd yazıp yönetici olarak çalıştırın.

Sonra slmgr.vbs /ipk "KEY" (Key yazan kısma vereceğim keylerden hangi sürüme sahipseniz onu yazın.)
slmgr.vbs /skms kms.lotro.cc
slmgr.vbs -ato

Bence Bu tarz sitelerden almak yerine KMS ile etkinleştirmek daha doğru.

İşte Keyler:

Home: TX9XD-98N7V-6WMQ6-BX7FG-H8Q99
Home N: 3KHY7-WNT83-DGQKR-F7HPR-844BM
Home Single Language: 7HNRX-D7KGG-3K4RQ-4WPJ4-YTDFH
Home Country Specific: PVMJN-6DFY6-9CCP6-7BKTT-D3WVR
Professional: W269N-WFGWX-YVC9B-4J6C9-T83GX
Professional N: MH37W-N47XK-V7XM9-C7227-GCQG9
Education: NW6C2-QMPVW-D7KKK-3GKT6-VCFB2
Education N: 2WH4N-8QGBV-H22JP-CT43Q-MDWWJ
Enterprise: NPPR9-FWDCX-D2C8J-H872K-2YT43
Enterprise N: DPH2V-TTNVB-4X9Q3-TJR4H-KHJW4

Ve bence şikayet edin mutlaka.

Güncelleme: Bu keyler Microsoft'un resmi verdiği keylerdir.

Yeni konular

Geri
Yukarı