Lisede uzun zamandır hoşlanılan kıza açılmak

fenerliq

Hectopat
10.sınıfın başından 12.sınıfın sonuna yani şimdiye kadar hoşlandığım, çok büyük ihtimalle beraber olmayacağımızı bildiğim halde bir türlü unutamadığım bir kız var. Artık onu düşünmek istemiyorum ama hala ilk günkü gibi hoşlanıyorum, açılıp içimden de atmak istiyorum ama bazı arkadaşlarım hiç uğraşma unutmaya çalış diyorlar. Cidden onu düşünmediğim gün yok gibi bir şey. Zaten şurada 2 ay kaldı okullar bitecek belki de ömrüm boyunca bir daha göremeyeceğim ama hep bir “acaba olur muydu” ile yaşamak istemiyorum. Aslında başka bir kız olsa çoktan açılırdım diye düşünüyorum ama bu kız çok farklı çok özel geliyor, belki de aşık olduğum için öyledir. Tam şu anda yazıp her şeyi içimden atasım var ama kafam çok karışık. Ne yapmamı önerirsiniz?

Yüz yüze açılmalısın, telefondan bu işler olmaz. Adamakıllı 2 dakika müsait bir zamanını bul ve konusalım anlatmam gerekenler var demen yeterli. Eğer kızın gönlü sende varsa zaten bir sekilde anlatırsın derdini.

Kızla konuşmak, onu yakalamak bile cidden çok zor, bana pek yüz vermiyor zaten. Aslında benim amacım bir yandan hemen yazıp reddedilmek gibi bir şey artık deli olacağım düşüne düşüne.

Kızla konuşmak, onu yakalamak bile cidden çok zor, bana pek yüz vermiyor zaten. Aslında benim amacım bir yandan hemen yazıp reddedilmek gibi bir şey artık deli olacağım düşüne düşüne.

Güzel insan kızı boş bir anda yakala ve bir mesele var konuşalım de. En fazla olacak şey red yersin atla deve değil, ki bence bu kötü bir şey bile değil en azından şansını denemiş olacaksın ve ben her şeyi yaptım diyebileceksin ileride içinde ukde kalmayacak.

Güzel insan kızı boş bir anda yakala ve bir mesele var konuşalım de. En fazla olacak şey red yersin atla deve değil, ki bence bu kötü bir şey bile değil en azından şansını denemiş olacaksın ve ben her şeyi yaptım diyebileceksin ileride içinde UK'de kalmayacak.

İlla yüz yüze diyorsunuz yani, olmadı pazartesi denemeye çalışacağım.

İlla yüz yüze diyorsunuz yani, olmadı pazartesi denemeye çalışacağım.

Önce bir yakınlaşmayı deneyin lakin mutlaka açıl red edileceğini bile bile açıl.(red eder demiyorum)çünkü lise yılları unutulmaz zamanlardır geriye dönüp baktığında vay be lisede şu kızdan hoşlanmıştım acaba açılsam ne olurdu gibi cümleler kuracaksın zaten 12.sınıfsın lise hayatın bitmiş o yüzden rahat ol kendini kasma zor bir şey değil arkadaşın dediği gibi açılacağın zaman mutlaka ve mutlaka bunu yüz yüze yap yapmalısın. Bol şanslar olan biteni yazmayı unutma. 🙂

10.sınıfın başından 12.sınıfın sonuna yani şimdiye kadar hoşlandığım, çok büyük ihtimalle beraber olmayacağımızı bildiğim halde bir türlü unutamadığım bir kız var. Artık onu düşünmek istemiyorum ama hala ilk günkü gibi hoşlanıyorum, açılıp içimden de atmak istiyorum ama bazı arkadaşlarım hiç uğraşma unutmaya çalış diyorlar. Cidden onu düşünmediğim gün yok gibi bir şey. Zaten şurada 2 ay kaldı okullar bitecek belki de ömrüm boyunca bir daha göremeyeceğim ama hep bir “acaba olur muydu” ile yaşamak istemiyorum. Aslında başka bir kız olsa çoktan açılırdım diye düşünüyorum ama bu kız çok farklı çok özel geliyor, belki de aşık olduğum için öyledir. Tam şu anda yazıp her şeyi içimden atasım var ama kafam çok karışık. Ne yapmamı önerirsiniz?
yüzyüze konuşamıyosan mesaj at en azından içinde kalmaz red yersen de unutursun da önüne bakarsın zaten içinde bi acaba olur muydu lan kalmaz açıl en iyisi

Ne yaptınız hocam?

Mesaj attım, buluşup konuşalım dedim ve konuştuk. Arkadaşı olarak gördüğünü ve değer verdiğini söyledi ayrıca 2 yıllık ilişkisinden sonra uzun bir süre ilişki istemediğini söyledi. Cidden o kısa konuşmamız bile o kadar güzeldi ki şu an çok boşlukta hissediyorum kendimi bir daha yazıp zorlamak istemiyorum da kızın kararı net.

Yeni konular

Geri
Yukarı