Logitech F310 alınır mı?

L1fer1o

Hectopat
Daha fazla  
Logitech F310 model oyun kontrolcüsünün inceleme videolarını izledim ve hoşuma gitti. Bu ürünün orijinali piyasada var mı? Logitech markasının Türkiye'de yan sanayi birçok ürünü mevcut. Bu model oyun kontrolcüsü için yan sanayi versiyonunun satıldığını duydunuz mu ya da gördünüz mü?

Bu ürün dışında 700-800 civarı kontrolcü önerisinde de bulunabilirsiniz.

Bütçeyi biraz aşıyor olabilir Trust GXT590 Bosi çok daha iyi bir tercih olacaktır.

F310 hem çok eski hem hiç rahat değil. Çok sert yapıya sahip.

Logitech F310 model oyun kontrolcüsünün inceleme videolarını izledim ve hoşuma gitti. Bu ürünün orijinali piyasada var mı? Logitech markasının Türkiye'de yan sanayi birçok ürünü mevcut. Bu model oyun kontrolcüsü için yan sanayi versiyonunun satıldığını duydunuz mu ya da gördünüz mü?

Bu ürün dışında 700-800 civarı kontrolcü önerisinde de bulunabilirsiniz.

F310 iyi bir kontrolcüydü fakat bayağı eskidi. Bütçe artırarak arkadaşın attığı kontrolcüyü almanız daha mantıklı olur.

Benim için önemli olan hassas rt-lt ve tekerlekler olması. Fifa ya da yarış oyunları gibi oyunlarda hassas olmasını istiyorum bu tuşların. Dandik kollarda teker sanki klavyenin yön tuşlarıymış gibi çalışıyor. Umarım anlatabilmişimdir.
Bütçeyi biraz aşıyor olabilir Trust GXT590 Bosi çok daha iyi bir tercih olacaktır.

F310 hem çok eski hem hiç rahat değil. Çok sert yapıya sahip.

Dostum kendimde kullandım F310 kalite olarak cidden iyi ama hem eskide kaldı hem de tuşları çok sert özellikle RT lt tusları onun yerine 8BitDo alabilirsin veya replika DS4 kendimde şu an kullanıyorum çok memnunum.

8bitdo ilgimi çekti. Modeli biraz inceleyeceğim. Sanırım eski bir markalarmış kendileri. Kullananlar fikirlerini yazabilir buraya, memnun olurum.

8BitDo ilgimi çekti. Modeli biraz inceleyeceğim. Sanırım eski bir markalarmış kendileri. Kullananlar fikirlerini yazabilir buraya, memnun olurum.

Kullanmadım ama kullanan gördüm 8BitDo iyi marka aynı bütçede F710 var tokatlar geçer 8BitDo onu bana göre kötü bir gamepad değil F/P diyelim tuşlarının yapısıda sertliği ya da yumuşaklığıda tam sizin istediğiniz gibi bütçe artmazsanız F310 ya da ikinci el F710 veya pek önermediğim replikaları almak zorunda kalırsınız. İnanın 8BitDo 3 seçenekten de iyi bir model bana göre.

Yeni konular

Geri
Yukarı