Logitech G305 pil kullanımı nasıldır?

thelordof

Kilopat
Daha fazla  
Bu mesaj başka bir konudan moderasyon ekibi tarafından taşınarak konu haline getirilmiştir.

Cift tiklama sorunu G305 modelinde fazla yasanan veya bilinen bir sorun degil. Ben kullanali yaklasik 7 ay oluyor, bu zamana kadar herhangi bir sorunla karsilasmadim.
Pil kullanımı nasıl?

Son düzenleyen: Moderatör:
Pil kullanımı nasıl?

Merhaba,

Ben bilgisayari günde ortalama 6-8 saat kadar kullaniyorum. Logitech'in verdigi bilgilere göre performans modunda 250 saat pil süresi mevcut. Buna ragmen pil süresi en az 3 ay, hatta daha fazla bile dayaniyor. Eger kaliteli bir pil alirsaniz bu süreleri rahatca cikarabilirsiniz. Alacaksaniz da sarjli pil almanizda fayda var. Yedekte de bir tane bulundurursaniz, pil bittigi zaman sorun yasamazsiniz.

Dayaniklilik moduna gelecek olursak yine verilen bilgilere göre 9 ay gibi bir süresi var, fakat ben hic denemedim. Gerek de duymadim.

G-Hub'dan gerektigi zaman pil durumunu kontrol edebiliyorsunuz veya pil durumu kritik olunca kirmizi bir isik yanmaya basliyor. Böylece hemen yedek pili takip yolunuza devam edebilirsiniz.

Pil konusunda kesinlikle pisman etmeyecek bir ürün. Gözünüz kapali alabilirsiniz.

Konuya bir de görsel ekledim. Pili yaklasik 2 ay önce degistirmistim.

Dosya Ekleri

• G305.jpg
    G305.jpg
    7,2 KB · Görüntüleme: 382
Merhaba,

Ben bilgisayari günde ortalama 6-8 saat kadar kullaniyorum. Logitech'in verdigi bilgilere göre performans modunda 250 saat pil süresi mevcut. Buna ragmen pil süresi en az 3 ay, hatta daha fazla bile dayaniyor. Eger kaliteli bir pil alirsaniz bu süreleri rahatca cikarabilirsiniz. Alacaksaniz da sarjli pil almanizda fayda var. Yedekte de bir tane bulundurursaniz, pil bittigi zaman sorun yasamazsiniz.

Dayaniklilik moduna gelecek olursak yine verilen bilgilere göre 9 ay gibi bir süresi var, fakat ben hic denemedim. Gerek de duymadim.

G-Hub'dan gerektigi zaman pil durumunu kontrol edebiliyorsunuz veya pil durumu kritik olunca kirmizi bir isik yanmaya basliyor. Böylece hemen yedek pili takip yolunuza devam edebilirsiniz.

Pil konusunda kesinlikle pisman etmeyecek bir ürün. Gözünüz kapali alabilirsiniz.

Gayet iyi. Favori listeme ekleyeyim.

Merhaba,

Merhaba, konu üzerinden çok zaman geçmiş fakat bir sorum olacaktı. Mouse kaç adet pil ile çalışıyor ve AAA mı AA pil ile mi çalışıyor acaba ? Forumda aktif misiniz bilmiyorum ama yanıtlarsanız çok sevinirim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı