Logitech G502 faresine 2400 TL verilir mi?

0xArdar

Hectopat
Daha fazla  
5 yıldır aynı model mouse kullanıyorum. Rampage SMX R50 ve emekli olma vakti gelmiş. Belirli bir bütçem yok sadece bir mouse fazla para vermeli miyim onu bilmiyorum. Çünkü aklımda Logitech G502 var. Ama dediğim gibi 2400 TL bir mouse değer mi? Yoksa ortalama 700 TL civarı bir şey mi almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
5 yıldır aynı model mouse kullanıyorum. Rampage SMX R50 ve emekli olma vakti gelmiş. Belirli bir bütçem yok sadece bir mouse fazla para vermeli miyim onu bilmiyorum. Çünkü aklımda Logitech G502 var. Ama dediğim gibi 2400 TL bir mouse değer mi? Yoksa ortalama 700 TL civarı bir şey mi almalıyım?
G502 alacağıma o parayı çöpe atsam daha çok zevk alırım.

Ergo birşey arıyorsan bu attığım olur.

Çok uzun zaman kullandım çok ağır bir mouse ağırlıklarını çıkarırsan yine biraz hafifliyor ama yine de çok ağır 5-6 sene boyunca kullandım ve yeni fareye geçtim 45 gram kablosuz gerçekten çok memnunum Logitech G520 120 gram arada neredeyse 3 katı fark var gerçekten çok fark yaratıyor.

Ergo bir şey arıyorsan bu attığım olur.

2300 lira yine verilmez. 3370 var. Şahsen kullandığım Delux M800 Ultra bundan iyidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı