Logitech Superlight skatez önerisi

NiRisai

Hectopat
Selam. Stok skatezler yerine Hoverpad V2 skatez sipariş ettim. Yalnız alttaki uzun skatez ilk gönderdiklerinde taşmıştı dışarı. Bunun üzerine ücretsiz olarak ikincisini yolladılar, bu sefer de bir taraf daha ince bir taraf daha kalın ve yine ufak bi' taşma mevcut. Kullandığınız ve önerdiğiniz skatez var mı arkadaşlar, Superlight için?

Son düzenleyen: Moderatör:
Türkiye'de ped satan firma çok az, hepsi kalıp ile iş yaptığı için orijinali gibi olması biraz zor. Yurtdışı düşünürsen eğer superglide inceleyebilirsin stok varsa tavsiyemdir orijinale yakındır.

Selam. Stok skatezler yerine Hoverpad V2 skatez sipariş ettim. Yalnız alttaki uzun skatez ilk gönderdiklerinde taşmıştı dışarı. Bunun üzerine ücretsiz olarak ikincisini yolladılar, bu sefer de bir taraf daha ince bir taraf daha kalın ve yine ufak bi' taşma mevcut. Kullandığınız ve önerdiğiniz skatez var mı arkadaşlar, Superlight için?

Cam skatez bakabilirsiniz. Ama Türkiye'de resmi bir satıcı yok gördüğüm kadarıyla. Sarısite'de bir satıcı gördüm 400 lira gibi bir fiyata satıyor.

Tiger ice bakıyorum su an aliexpressten ama güvenilir satıcı sıkıntısı varmış. Bahsettiğiniz ürünleri linkleyebilir misiniz max 200-220 tl bütçem var bu arada.

Geri
Yukarı