LoL düzelir mi?

Crispen

Hectopat
Daha fazla  
Yaptıkları hataları anlayıp ilerleyen zamanlarda düzelir mi sizce? Oyun mekanik anlamda oynanış anlamında çok güzel fakat kötü yönetilmeye başlandı. TR serveri zaten rezalet durumda Wt'ler küfürler toxiclikler vs. West'te bu durumlar var mı bilmiyorum. Tencent çatısı altında kötü bir düzenle devam ediyor ama oynanış olarak eğlenceli bir oyun. Arkadaşlarla oynanabilecek durumda ama tek başına bilmiyorum düzelir mi sizce düşünceleriniz neler?

Ben lolün bu tarz kötü davranışlarda bulunanları birbiriyle eşleştirdiği gizli bir sistemninin olduğunu düşünüyorum. Yıllardır oynarım lise zamanlarımda ben de küfürleşir kavgalar ederdim ve takımımdan o tip oyuncular hiç eksik olmazdı yıllarca altın eloda süründüm sürekli takımı suçladım sonra uzuca bir süre ara verdim ve chat yapmadan sakince oyunuma bakmaya karar verdim bolca video izledim tabi yaşım da büyüdüğü için daha sakin de kalabildim. Şuan zümrüt 2 ye çıktım çok vaktim olmuyor ama günde 2 3 oyun atıyorum takımıma da gelse gelse 4 5 maçta 1 tane böyle adam ya geliyor ya gelmiyor bence all mute atıp kendiniz oynamayı deneyin.

Ben lolün bu tarz kötü davranışlarda bulunanları birbiriyle eşleştirdiği gizli bir sistemninin olduğunu düşünüyorum. Yıllardır oynarım lise zamanlarımda ben de küfürleşir kavgalar ederdim ve takımımdan o tip oyuncular hiç eksik olmazdı yıllarca altın eloda süründüm sürekli takımı suçladım sonra uzuca bir süre ara verdim ve chat yapmadan sakince oyunuma bakmaya karar verdim bolca video izledim tabi yaşım da büyüdüğü için daha sakin de kalabildim. Şuan zümrüt 2 ye çıktım çok vaktim olmuyor ama günde 2 3 oyun atıyorum takımıma da gelse gelse 4 5 maçta 1 tane böyle adam ya geliyor ya gelmiyor bence all mute atıp kendiniz oynamayı deneyin.
Ben westte atıp oynamayı düşünüyorum. Bende küfür etmeyen biriyim o konuda sorun yok da sizce oynanis anlaminda alinan kararlar vs. Düzelir mi ondan emin değilim. Online oynanan bir oyunda toxiclik düzelmez bu lol ozelinde olan bir durum değil zaten sadece fazla buda populeritesinden dolayi.

Neden hocam oyuncu sayısı çok düşer ise bence bir şeyler değişir.

Ben West'te atıp oynamayı düşünüyorum. Bende küfür etmeyen biriyim o konuda sorun yok da sizce oynanis anlaminda alinan kararlar vs. düzelir mi ondan emin değilim. Online oynanan bir oyunda toxiclik düzelmez bu LoL ozelinde olan bir durum değil zaten sadece fazla bu da populeritesinden dolayi.

Neden hocam oyuncu sayısı çok düşer ise bence bir şeyler değişir.

Düşmeyeceği için sorun yok popüler kültür sağ olsun her gun milyonlarca oyuncu getiriyor şuko alayım insanlari toxicleyem diye giriyorlar LoL'e böyle devam ederse rito batmaz ve şunu da eklemek isterim.
LoL öğrenmek isteyen.
Düzgünce oynamak isteyen.
Zevk almak isteyen.
EU West geçsin West geçtim LoL güzelleşti ancak ben replik seven biri olduğum için TR geçtim geri :D İngilizce Türkçe ses farkından dolayı rahatsiz ediyor 2600RP idi galiba denenebilir ana hesap veya yan hesap AC EU West kaydettir oyna bak hoşuna gitti ana hesabı geçir.

Düşmeyeceği için sorun yok popüler kültür sağ olsun her gun milyonlarca oyuncu getiriyor şuko alayım insanlari toxicleyem diye giriyorlar LoL'e böyle devam ederse rito batmaz ve şunu da eklemek isterim.
LoL öğrenmek isteyen.
Düzgünce oynamak isteyen.
Zevk almak isteyen.
EU West geçsin West geçtim LoL güzelleşti ancak ben replik seven biri olduğum için TR geçtim geri :D İngilizce Türkçe ses farkından dolayı rahatsiz ediyor 2600RP idi galiba denenebilir ana hesap veya yan hesap AC EU West kaydettir oyna bak hoşuna gitti ana hesabı geçir.
Suan da gecişler kapali hocam zaten hesabi dizip öyle gecmeyi düşünüyorum tekrardan başlarsam. Çünkü multiplayer olarak baska düzgün ve zevk aldığım oyun yok suan😅

Geri
Yukarı