LoL nasıl bırakılır?

LoL bırakmak için BDO başladım şimdi BDO bırakmak için Valorant başladım 🙂

Ben 2 gün önce sildim yeniden yükledim. Bu oyun bağımlılık yapıyor. Kaybettikçe daha da hırslanıp daha çok oynuyorsunuz. Fakat şimdi biraz azalttım oyunu. Yürüyüş yapıyorum, müzik dinliyorum, film izliyorum, arkadaşlarla takılıyorum, ve günde makz 3-4 maç yapıyorum. Dediklerimi deneyin inanın ki biraz daha iyi hissedeceksiniz.

kanka cok özür diliyorum şuan bunu yazarken bile lol oynuyorum ama eskisi gibi değil rahat eğlencesine oynuyorum şuan 200 yaklaştım.
Umarım eğlencesine oynuyorum derken yine Tryhard ranked çukuruna düşmezsiniz.
Ben 2 gün önce sildim yeniden yükledim. Bu oyun bağımlılık yapıyor. Kaybettikçe daha da hırslanıp daha çok oynuyorsunuz. Fakat şimdi biraz azalttım oyunu. Yürüyüş yapıyorum, müzik dinliyorum, film izliyorum, arkadaşlarla takılıyorum, ve günde makz 3-4 maç yapıyorum. Dediklerimi deneyin inanın ki biraz daha iyi hissedeceksiniz.
LoL bırakılmaz, ara verilir.

Aslında oynayabilecek yeni bir oyun bulduğunuzda çok rahat bırakabilirsiniz. Mesela ben oynayabilecek bir oyunum olmadığında günde saatlerce sadece LoL oynuyorum ama oynayabilecek bir oyun bulduğumda, bir oyuna tekrardan başladığımda haftalarca girmeyebiliyorum. Hiç gerek de duymuyorum.
Sizi LoL'e tekrardan çeken şey aslında oynayacak başka oyununuzun olmaması.

Geri
Yukarı