LoL'de aşırı hızlı lig düşmek

Mahmut Çaykara

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, oyuna başlayalı 7-8 ay oldu ve Silver 1'e kadar yükselmiştim hep solo giriyorum. Çok fazla iyi oynayamıyorum ama takıma sürekli AFK troll vs geliyor ve kaybediyorum (kendi hatamla kaybettiğimde oluyor). Ama 2 maçta bir -50 puan yemek çok değil mi? Kazandığım maçlarda 20-18 puan geliyor kendim oynayarak bu sezon bronz 4'ten Silver 2'ye kadar yükselmiştim ve son 3 günde tekrar bronz 4 oldum. Ne yapmalıyım? Bir de çok fazla autofill atıyor genel olarak jg top oynuyorum. 2 maçta bir SUP veya ADC geliyor.

Dosya Ekleri

• image.png
    image.png
    161,5 KB · Görüntüleme: 31
Riotun bu sezon yeni getirdiği bir özellik bu -50 olayı ama çok hızlı lig düşmeye sebep verdiği için sizin gibi stuck oyuncularda ters tepmiş anladığım kadarıyla. Bu durumdan kaçınmak için yapabileceğiniz şey art arda kaybetmekten kaçınmak ve kazanma serileriyle tekrardan liginizi yükseltmek olacaktır.

Ben o oyunu bir iki yıl önce silmiştim 2013'ten beri oynuyordum yeni bilgisayar aldım daha rahat oynarım diye indireyim bir deneyeyim dedim oyunda hiçbir değişiklik yok oyun topluluğu IQ 89'un altında olduğu için hiçbir şey yapamıyorsun.

Dota oynamanı tavsiye edebilirim elohell dediğimiz lanete bulaşmışsın kurtulmanın tek şartı sağlam bir Duo ile art arda Win'ler almak.

1 kere lose streake girdin mi tam giriyorsun. Bunu en az 7 kere Zümrütten düşüp sonra tekrardan Zümrüte çıkan biri olarak söylüyorum. League of Graphs profilimde bulunan birbiriyle tamamen zıt şu 4 şey de sanırım bunun en büyük kanıtı...
qrew.png
Lose streake girdiysen ve hızla rank düşüyorsan oyunu bırak bir süreliğine. Bu 1 hafta olur, 2 hafta olur, fark etmez.

1 kere lose streake girdin mi tam giriyorsun. Bunu en az 7 kere Zümrütten düşüp sonra tekrardan Zümrüte çıkan biri olarak söylüyorum. League of Graphs profilimde bulunan birbiriyle tamamen zıt şu 4 şey de sanırım bunun en büyük kanıtı...
Eki Görüntüle 2188709
Lose streake girdiysen ve hızla rank düşüyorsan oyunu bırak bir süreliğine. Bu 1 hafta olur, 2 hafta olur, fark etmez.
Temelli bıraksak en sağlıklısı olur gibi 😅

Yeni konular

Geri
Yukarı