LS520'dan LS720'ye geçilmeli mi?

rafetsunal

Hectopat
Makaleler
1
Şu anda LS520 ve 7800x3D kullanıyorum herhangi bir TDP yok stok modda Curve Optimizer bile yapmadım. Oyunlarda 75 civarı boşta ise 45-60 civarı oynak şekilde gidiyor. 2900TL'ye 0 LS720 düştü elime ve aldım. Sizce sıvı soğutmayı değiştirmeli miyim yoksa satmalı mıyım? 3300e birisi alırım demişti. Eğer geçersemde LS520i 1500CIVArına satmayı düşünüyorum(beyaz model olduğu için).

Köşede kapalı kutu şeklinde duruyor hocam. Hatta üstündeki poşet bile duruyor.

Yani dersen 360mm olsun olmuşken kafam rahat olsun tak. Ama diyorsan çok da ihtiyacım yok sat.

Hani bana kalsa yani 360'ı takar 240'ı satarım. Aslında ikisini de satar hava soğutma alırım ama seçenek değil sizde.

Şu anda LS520 ve 7800x3D kullanıyorum herhangi bir TDP yok stok modda Curve Optimizer bile yapmadım. Oyunlarda 75 civarı boşta ise 45-60 civarı oynak şekilde gidiyor. 2900TL'ye 0 LS720 düştü elime ve aldım. Sizce sıvı soğutmayı değiştirmeli miyim yoksa satmalı mıyım? 3300e birisi alırım demişti. Eğer geçersemde LS520i 1500CIVArına satmayı düşünüyorum(beyaz model olduğu için).
Kasana sığarsa 2sini de satıp 360 Arctic alabilirsin.

Kasana sığarsa ikisini de satıp 360 Arctic alabilirsin.

Hocam kasama neredeyse tüm sıvı soğutmalar sığabilir diye düşünüyorum. Bu önerinizi yapmayı pek düşünmüyorum çünkü uğraşmak istemedim. Değiştirebilirim fakat ikisini bir satıp başka bir sıvı soğutmaya geçmek üşendirici geldi.

-20, -25,-30 Curve Optimizer atın. Zaten yettiğini göreceksiniz. 360mm olanı da sıfırken satın paranız cebinizde kalsın.

İşte hocam bu değerleri gördüm araştırdım fakat tam olarak nereye nereden başlayarak ne şekilde yazacağımı bilmiyorum anakartım MSI. Biraz videolara bakındım test ederek gidin diyorlardı. O yüzden yarın tam olarak onun hakkında bir konu açacağım. Sizden ricam yarınki konuya sizi etiketleyince gelmeniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı