Elektronik Lydsto Air Fryer 5 litre 998₺

Elektronik: Wiami Air Fryer 4.5 Litre 1.065 TL
Üstteki konuda benzer fiyatta indirime giren wiami patates kızartmasını 15 dakikada yaparken Lydsto'nun 25 dakika sürüyormuş. Pişirme hızı çok kritik oluyor. Wiami'nin şu an 5L'si 1400 TL, gece 300 TL'lik Trendyol kodu gelmişti. Tekrar gelirse iade edip wiami alacağım gibi.

Plastik kalitesi çok fazla övülmüş.

Hiçbir Air fryda patates kizartmasinda o kadar süre farkı olacağını sanmıyorum büyük ihtimalle hazır ayar farkidir onu degistirebilirsin.

Bir kaç gündür bakınıp duruyordum çok iyi denk geldi aldım. Bir sorum olacak Nays kullananlara. Nays hesabı ile satın aldım. Kampanyaya katılım için ek bir şey yapmak gerekiyor mu?

Hiçbir Air fryda patates kizartmasinda o kadar süre farkı olacağını sanmıyorum büyük ihtimalle hazır ayar farkidir onu degistirebilirsin.

Oluyor hocam, kendi kullandığım airfryerlarda farkı gördüm. Lydsto'nun bir videoda 200 derece 12. dakikasında çiğdi patatesler

Elektronik: Wiami Air Fryer 4.5 Litre 1.065 TL
Üstteki konuda benzer fiyatta indirime giren Wiami patates kızartmasını 15 dakikada yaparken Lydsto'nun 25 dakika sürüyormuş. Pişirme hızı çok kritik oluyor. Wiami'nin şu an 5L'si 1400 TL, gece 300 TL'lik trendyol kodu gelmişti. Tekrar gelirse iade edip Wiami alacağım gibi.

Plastik kalitesi çok fazla övülmüş.
İkisi arasından wiami alınır diyorsun indirim olursa

Bu airfryerdaki watt farkı ne işe yarıyor? 1700W yeterli mi? Daha yüksek olunca daha mı hızlı pişiyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı