M3 MacBook Pro 14 8 GB RAM vs M3 MacBook Pro 14 16 GB

Hocam ürün daha kargoda ilk kez Mac kullacağım tahminen yarın elime ulaşacak sonrasında buraya konu açacağım "sorusu olan var mı" diye oradan takip edebilirsiniz ama bayağı araştırdım inşallah. Beklentilerimiz boşa çıkmaz. Ben sadece VS Code kullanacağım şu an için ama istediğiniz program varsa belirtirseniz onu da denerim.
Benim ürün teslim edildi hocam

Dostlar gerçekten o kadar mı ya beni iştahlandırıyorsunuz :D Telefonu aldım taksitle de mac alacağım sanırım :D

Dostlar gerçekten o kadar mı ya beni iştahlandırıyorsunuz :D telefonu aldım taksitle de Mac alacağım sanırım :D

Cihazın ekranında fabrikasyon bir koruyucu var sol dipte baloncuk bile mevcut telefon flaşıyla bakınca çok mikro çizikler gözüküyor cihaz açıkken ya da kapalıyken gözükmüyor sağ olsun arkadaşın biri parmakladı ekranı özel bez ile sildik çok kafaya takmam gibi ama çizik olmayabilir de emin değilim. Yalnız bu ekran koruyucu mevzusunu anlamadım gerçekten ekranda bir ekran koruyucu var Apple aradım kendileri de tam bilmiyor yabancı birkaç sitede alanlar da varmış benim anlamadığım bu ekran koruyucu neyi koruyor tam olarak değiştirilmiyorsa.

Cihazın ekranında fabrikasyon bir koruyucu var sol dipte baloncuk bile mevcut telefon flaşıyla bakınca çok mikro çizikler gözüküyor cihaz açıkken ya da kapalıyken gözükmüyor sağ olsun arkadaşın biri parmakladı ekranı özel bez ile sildik çok kafaya takmam gibi ama çizik olmayabilir de emin değilim. Yalnız bu ekran koruyucu mevzusunu anlamadım gerçekten ekranda bir ekran koruyucu var Apple aradım kendileri de tam bilmiyor yabancı birkaç sitede alanlar da varmış benim anlamadığım bu ekran koruyucu neyi koruyor tam olarak değiştirilmiyorsa.
Kendilerince bir şeyler deniyorlardır belki. Tavsiye ediyorsunuz cihazı doğru mudur ? Alayım bende en iyisi zamlar da gelmeden.

Kendilerince bir şeyler deniyorlardır belki. Tavsiye ediyorsunuz cihazı doğru mudur? Alayım bende en iyisi zamlar da gelmeden.

Tavsiye ederim gayet güzel hız performans vs. Sorun yok VS Code da çalıştırdım oda stabil pt de bu fiyata kaçırmayın derim.

Kendilerince bir şeyler deniyorlardır belki. Tavsiye ediyorsunuz cihazı doğru mudur ? Alayım bende en iyisi zamlar da gelmeden.
hoparlör çok iyi ve ısınmıyor cihaz fan sesi de duymuyorsunuz.

Tavsiye ederim gayet güzel hız performans vs. Sorun yok VS Code da çalıştırdım oda stabil pt de bu fiyata kaçırmayın derim.

hoparlör çok iyi ve ısınmıyor cihaz fan sesi de duymuyorsunuz.
Buranın fiyatı çok iyi ama sanırım ben Vatandan 12 taksitle M3 Pro tarafına yönelmeyi düşünüyorum. Lakin Iphone 15 pro aldığım için nakit olarak çıkamam ama dediğiniz gibi iyi bir taksit bulursam 4-5-6 civarı belki sizin üründen de alabilirim.

Geri
Yukarı