M34 5G Instagram Reels izlerken kasıyor

GulluLokum

Femtopat
Daha fazla  
M34 5G telefon aldım yarım yıl geçti. İlk aldığımdan beridir bazı Reels videolarında kasma oluyor. Ses normal ama videolar kasıyor nasıl düzeltebilirim?

A34 telefonu yaklaşık 2 ay kullandım ve telefonda en küçük ısınmada ciddi performans düşüşü gördüm. Hemen test edeyim dedim ve Wild Rift, genshin, PUBG Mobile indirdim. Telefon yaklaşık 20 dk performans sunduktan sonra çok az ısınmaya başlıyor ve performans azaltıyor. Senlik bir sorun değil Max Samsung'a serisi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben ayni telefonu vergisiz diye aldım kucuk kardeşime. Telefon ana menude bile kasiyor. Senin yine iyi uygulama açiyor.

A32 almıştım. Daha ilk aylarda Instagram'da kasmalar, ana menüdeki geçişlerde falan kasmalar, anlık takılmalar oluyordu. A serisinde genel sorun herhalde 😅.

Bende de A23 var. Instagram'daki ayni sorunu bende yasiyorum. Gecici cozum olarak sayfanin Reels'lerini uzerine basili tutarak izliyorum o zaman kasma olmuyor belki isinize yarar.

S24 Ultra cihazımda bile oluyor bu sorun Instagram kaynaklı hocam sonraki güncellemeler ile düzeleceğini düşünmüyorum yaklaşık 1 senedir Android tarafında bu sorun var iOS tarafında görmedim.

M34 5G telefon aldım yarım yıl geçti. İlk aldığımdan beridir bazı Reels videolarında kasma oluyor. Ses normal ama videolar kasıyor nasıl düzeltebilirim?
Bende A33 var o instagram android optimizasyonuyla alakalı bir tık ara sıra bende de oluyor.

A32 almıştım. Daha ilk aylarda Instagram'da kasmalar, ana menüdeki geçişlerde falan kasmalar, anlık takılmalar oluyordu. A serisinde genel sorun herhalde 😅.
Evet a serisi alınmaz maalesef.

Geri
Yukarı