Mac Mini M.2 kullanma alanları nelerdir?

PALGOW

Hectopat
Yer
Çorum
Daha fazla  
Meslek
Endüstri Mühendisi
Merhaba herkese.

Mac mini M.2'ye merak saldım şu an. Cihaz çok güzel ve fiyatı da gayet uygun. Şimdi size kurguladığım olayı anlatacağım.

Mac mini M.2 alıyorum. İki monitör alıp masama kuruyorum. Ekranın birinde macOS diğerinde paralells ile Windows 11 açıyorum.
Her işimi böyle hallediyorum. Oyunumu GFN'de oynuyorum. Günlük işlerimi Mac bilgisayarda halledebilirim.
Ayrıyeten laptopum var zaten.

Şimdi deneyimli Mac kullanıcıları var mıdır önerileriniz, nelerdir? Merak ediyorum.

Bu başlığı Mac mini almak isteyen herkes için bir bilgi başlığı haline getirelim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba herkese.

Mac mini M.2'ye merak saldım şu an. Cihaz çok güzel ve fiyatı da gayet uygun. Şimdi size kurguladığım olayı anlatacağım.

Mac mini M.2 alıyorum. İki monitör alıp masama kuruyorum. Ekranın birinde macOS diğerinde paralells ile Windows 11 açıyorum.
Her işimi böyle hallediyorum. Oyunumu GFN'de oynuyorum. Günlük işlerimi Mac bilgisayarda halledebilirim.
Ayrıyeten laptopum var zaten.

Şimdi deneyimli Mac kullanıcıları var mıdır önerileriniz, nelerdir? Merak ediyorum.

Bu başlığı Mac mini almak isteyen herkes için bir bilgi başlığı haline getirelim.
yani mümkün 😅

Parallels Desktop uygulamasinin fiyatlarina ve Apple Silicon ile virtual olarak calisip calistirmadigini arastirin. Bu program biraz tuzlu ve Apple Silicon sikinti cikarabilir. Windows kesinlikle lazimsa direkt Windows alin. Ne GFN ile ugrasirsiniz ne de Parallels ile.

Parallels Desktop uygulamasinin fiyatlarina ve Apple Silicon ile virtual olarak calisip calistirmadigini arastirin. Bu program biraz tuzlu ve Apple Silicon sikinti cikarabilir. Windows kesinlikle lazimsa direkt Windows alin. Ne GFN ile ugrasirsiniz ne de Parallels ile.
İnceledim, çalışıyor

UTM ile ücretsiz sanal makinalar oluşturabilirsiniz. Windows kullanmaya neden gerek duyuyorsun ki ? Mac Windows’tan kat kat daha kullanışlı alışınca Windows kullanmak istemiyorsun.

Hocam merhabalar, windows işletim sistemi PC var buna ufak takviyeler yapıp güçlendirmek istiyorum ama param boşuna gider mi bilemiyorum yeni bir sistem toplamak 70K ve üstü tutuyor taksite böldüğümüz zaman 84K çıkıyor çok pahalı sistemler bütçe yetmiyor valla.

Windows takviyesi yerine, Mac Mini M2 "16GB RAM-512GB" almayı düşünüyorum uygun fiyatlı buldum 29K 3 aylık makine IOS kullanamadıkları için satıyorlar garantisi devam ediyor. Burada beni tereddütte bırakan şey ise sonrasında güçlendire bilir miyim Mac Miniyi yoksa 4 sene sonra para çöp mü olur 😁 5 sene götürür mü beni bilemiyorum .

Geri
Yukarı