Mac OS X Mavericks MSİ GT780DX GTX 570M nasıl tanıtabilirim?

Merhaba, Mac Os X mavericks kurulumunda NVDA kextleri sildim ve kurulumu yaptım doğal olarak tek ekran kartı olduğu için ekran kartını tanımadı, internetten indiriğim hiçbir kext ile ekran kartını tanıtamadım.

NVDA kext silmeden kurulum yaptığımda ekran kartını tanıyor ancak video açtığımda videoda çizikler oluşuyor ve bilgisayarı kitliyor, ekran kartını tanıtabilir miyim ?

Ayrıca anakartın uefı desteği yok boot ayarlarında hdd achı olarak kurulum yaptım kurulum yaptığım disk 120 gb ssd boot ayarlarını nasıl yapabilirim ?

Cevap Verecek Hiçkimse yokmu ?

malesef tanıtamadım hocam elma logosundan sonra siyah ekranda kalıyor ekranı kapatıyorum tekrar açıyorum ekran geliyor sistem çalışıyor bu şekilde kullanıyorum

camelon boot ayarlarını yaptım usb bellek olmadan sistem açılıyor
Realtek Alc 892 Mac os X 10.10.2 ye ses kartını tanıtamadım tanıttığımdada çızırtı geliyor hoporlorden ses çalışıyor ancak
wifi yonga seti ise İntel N 130 wifi ve bluetooth bu tanıtılamıyormuş uygun bir donanım bulup değiştireceğim

göndermiş olduğun formu inceliyorum yabancı sayfalara da bakıyorum ekran kartında genel uyumluluk intel gibi gözükmekte

sanırım Mac işletim sisteminin tadını Mac dışında hiçbirşey veremeyecek

cevap verdiğin içinte çok teşekkür ederim dostum olumlu yada olumsuz bir cevap kimseden bulamamıştım

kardes nvidia için bu linkteki kexts leri kullan umarım olur bende calıstı gtx560m m ekran kartında biraz takılma oluyor ama gayet iyi eskiye bakarak
yadi.sk: Yandex.Disk
eger link calısmazsa mail adresini ver oraya atayım
ses içinde sistem infodan divece id ye bak ordaki id yi ala googglede arat buyuk ihtimal bulursun

verdiğin kext oldu dostum geç yazdığım için özürdilerim

Mac Os X apple cihazı dışında yazılımın düzgün çalışacağına inanmıyorum kullanan kişilerinde düzgün kullandığına inanmıyorum çünki sistem down oluyor belli bir süre sonra stabil bir çalışma şekli yok pc ye kurulumunda tamamen vazgeçtim ürünüme bunu kurmaya Bir Mac book pro satın almak en doğrusu diye düşünüyorum.

kardes istersen son kez bir iatkos ml2 kurmayı dene yada ml3
ml2 uefi destegi olmayan pcler için inan memnun kalacaksın

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı