MacBook Air 2015 iTunes "Bu güncelleme macOS 10.13.99 veya eskisini gerektirir" hatası

umutc4nefe

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Monterey 12.2.1 sürümünü MacBook Air 2015 model bilgisayarıma Big Sur'a kurulamayan iTunes'u kurmak için yükledim. Aşağıda belirttiğim hatayı yeniden bu sürümde de alıyorum. Yardımcı olur musunuz?

Ekran Resmi 2022-02-12 11.09.52.png

Monterey 12.2.1 sürümünü MacBook Air 2015 model bilgisayarıma Big Sur'a kurulamayan iTunes'u kurmak için yükledim. Aşağıda belirttiğim hatayı yeniden bu sürümde de alıyorum. Yardımcı olur musunuz?

Eki Görüntüle 1302791
Uygulama High Sierra sürümünü yani 10.13 sürümünü gerektiriyormuş ancak bu sürümün daha üstünü kullandığınız için bu hata mevcut. Daha yeni bir iTunes sürümüne geçmeyi deneyin. Monterey'e geçmeniz bir şey değiştirmez zaten. Uygulama sadece High Sierra veya daha eski sürümlerde çalışacağını belirtmiş çünkü.

Monterey 12.2.1 sürümünü MacBook Air 2015 model bilgisayarıma Big Sur'a kurulamayan ITunes'u kurmak için yükledim. Aşağıda belirttiğim hatayı yeniden bu sürümde de alıyorum. Yardımcı olur musunuz?

Eki Görüntüle 1302791

ITunes'u hiçbir şekilde kuramazsın artık. Eğer IPhone'la alakalı bir şey yapacaksan finder da o kısım.
Catalina'dan sonra iTunes kaldırıldı.

Geri
Yukarı