Çözüldü MacBook Air Hesabınız Kilitlendi Uyarısı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

enkei7

Kilopat
RAM
8 GB
İşlemci
M1
Merhabalar,

Daha yeni macOS sisteme geçtim. Bugün Monterey 12.2'ye güncellediğimde Apple ID'mi güvenlik nedeniyle kilitlediklerini gördüm. Hiçbir şekilde kaldıramıyorum bu uyarıyı ve de Apple kimliğimin aktif olmadığını belirtiyor. Şifremi unuttum kısmında da aynı şekilde bir uyarı veriyor.

Aynı zamanda bu hesaptan çıkış yapmama da asla izin vermiyor.

Yarın sabah Apple destek benimle iletişime geçecek telefonla. Bu sorunu çözüyorlar mı? Fatura kız arkadaşım adına kesildi, bu bir problem yaratır mı?

Çözüm
Evet Apple yetkili servisi çözdü problemimi. Aramak gerekiyormuş böyle bir durumda zira güvenlik nedeniyle uzaktan kapatıyorlarmış bilgisayarı. Başka bir çözümü yok maalesef.
Evet Apple yetkili servisi çözdü problemimi. Aramak gerekiyormuş böyle bir durumda zira güvenlik nedeniyle uzaktan kapatıyorlarmış bilgisayarı. Başka bir çözümü yok maalesef.
Aslında maalesef deme. Faturanı bulut depolama servislerinden birine yedek al ve sakla. Sonraki durumlara karşı. Apple'ın güvenliği sıkı ve iyi. Bu nedenle çalınmasına karşı bir risk :)

Yeni konular

Geri
Yukarı