OpenCore MacBook Air Late 2010 Monterey kurulumu esnasında reset

thisiskaan

Hectopat
Yer
Dünya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
RAM
2gb 1066MHz
SSD veya HDD modeli
120gb Apple SSD
Ekran kartı
Nvidia GeForce 320M 256mb
İşlemci
Intel Core 2 Duo
Merhabalar, Late 2010 Air'imle ilgili bir sorunum var. Artık işin içinden çıkılmaz bir hâl aldığı için konu açma gereği duydum belki yardımcı olabilirsiniz diye.

Sorunu aynen olduğu gibi yazıya döküyorum. Normalde Mojave veya Catalina kuracaktım High Sierra artık biraz eski kaldığı için, Mojave ve üstünün de 2010'lara desteği olmadığı için OpenCore ile Monterey deneyeyim dedim. USB'yi hazırladım, mrmacintosh'dan indirdiğim Monterey kurulum aracıyla dosyaları USB'ye terminal ile yazdırdım, daha sonra Patcher'ı yükledim, buraya kadar her şey sorunsuz.
Reboot edip seçim kısmından EFI'yi seçiyorum, Install macOS monterey deyip kuruluma başlıyorum fakat yaklaşık 13-14 dakika kaldı kısımlarına yaklaşınca sürekli olarak donuyor ve sonrasında yükleme yarıda kalıp reset atıyor. Kısır döngü gibi oldu, 5-6 kez denedim. Cidden çok garip bir sorun

Disk izlencesine girip baktığımda diske 15 GB kadar dosya yüklenmiş görünüyor yani sistemin aşağı yukarı yarısı kadar.
Nerede hata yaptım bilmiyorum (ki hata yapmış olma ihtimalim neredeyse 0), bir çözüm öneriniz var mı? Acaba terminalden bir şeyleri mi devre dışı bırakmayı atladım?

@claus

Yeni konular

Geri
Yukarı