MacBook Air'de hangi oyunlar oynanabilir?

LoL oynarsın anca.
Bilmeden yorum yapmayınız. Her işletim sistemi gibi macOS'in de birçok desteklediği oyun vardır.

Tam tersi hocam M1 ile oyun mantığı tamamen kalktı bende bir kaç video izleyip yazdım bu yorumu.
Birkaç video izlemek yerine deneyimlerinizi paylaşsanız nasıl olur ama?

Ayrıca çok yakında Windows'daki oyunları macOS'de oynayabileceksiniz. Game Porting Toolkit'den haberiniz yok daha, burada insanlara bir de yanlış bilgi veriyorsunuz.

Bilmeden yorum yapmayınız. Her işletim sistemi gibi MacOS'in de birçok desteklediği oyun vardır.

Birkaç video izlemek yerine deneyimlerinizi paylaşsanız nasıl olur ama?

Ayrıca çok yakında Windows'taki oyunları MacOS'de oynayabileceksiniz. Game Porting Toolkit'den haberiniz yok daha, burada insanlara bir de yanlış bilgi veriyorsunuz.

25 FPS.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Trash grafiklerde benim trash laptop bundan daha fazla veriyor. MacBook oyunda hala geride. Mediuma çektiğinde 40 FPS oynatacaksa hiç oynatmasın daha iyi, 40 FPS Online oyun nedir abi?

Apple fanboylar doluşmuş mu ney buraya ya :D Siz online oyunları 3 kat geriden görmeye devam edin her öldüğünüzde hile diye kudurmayında
MacBook alan adamın ana odağı oyun olamaz. Ama ara sıra oyun oynayabilir. Konu sahibi oyun desteği nasıl, CS:GO kaç fps verir demiş. Bizde diyoruz ki oyun desteği var ve CS:GO oynatabilir bu cihaz. Ayrıca doğruları konuşunca fanboy mu olunuyordu 🤔

Yeni konular

Geri
Yukarı