MacBook Air'e kola dokuldu

Uzun vadede sıkıntı çıkarmaz umarım. Cihazın içine sıvı kaçmadıysa sorun olmaz ama içine sıvı aldıysa ilerleyen zamanlarda sıkıntı çıkarabilir.
Aynen yarin goturcem servise bakalim ne dicekler eger alt kisimdan girmediyse buyuk ihtimalle benim kola klavyenin backlight kisminin ustunde duruyor umarim orda kalir logic boarda bulasmaz

Arkadaslar simdi servisten ciktim verdim maci sadece klavyesinin degisimi bile 7kymis eger sivi aldiysa icine anakartla beraber yeni mac parasi ediyor 😃Dedim bu klavyeyi ufak bi temizleseniz hallolcak zaten niye temizlemiyorsunuz herif apple proseduru boyle dedi direkt degistiriyorlar her lansmanda yok su kadsr cevreciyiz sarj aleti yok falan filan diyorlar bence degistirmek yerine onarsalar yeterli ama neyse prosedur oyleymis ben bir daha o elmayi isirmam aga 😤

Son düzenleme:
Her ne kadar 2 nesildir Mac kullanıcısı olsam da söylediklerinize sonuna kadar katılıyorum. Marka politikası rezalet maalesef. Bir kere alınca çok dikkatli kullanmak gerekiyor yoksa işin tadı kaçıyor. Ben de bu sebeple yetkili servise vermemiştim bilgisayarımı ama o daha da kötü oldu tabii benim için.

Arkadaslar simdi servisten ciktim verdim maci sadece klavyesinin degisimi bile 7kymis eger sivi aldiysa icine anakartla beraber yeni mac parasi ediyor 😃Dedim bu klavyeyi ufak bi temizleseniz hallolcak zaten niye temizlemiyorsunuz herif apple proseduru boyle dedi direkt degistiriyorlar her lansmanda yok su kadsr cevreciyiz sarj aleti yok falan filan diyorlar bence degistirmek yerine onarsalar yeterli ama neyse prosedur oyleymis ben bir daha o elmayi isirmam aga 😤
Hocam klavye sıvı aldığı için temizlenilse bile uzun ömürlü olmaz zaten, değişmesi en doğrusu. Dolar kuru falan yüzünden saçma fiyatlar oluyor orası ayrı tabii.

Hocam klavye sıvı aldığı için temizlenilse bile uzun ömürlü olmaz zaten, değişmesi en doğrusu. Dolar kuru falan yüzünden saçma fiyatlar oluyor orası ayrı tabii.

7 8 tus yapis yapis sadece bir şey olmaz gibi olsa da hayatta bu bilgisayara 7bin lira harcamam klavyesi degissin diye.

Guncelleme: Top case değişecekmis sadece 6.6k o da anakartta bir şey yokmus adamlar 8 tus yapis yapis diye top case degistiriyor.
Planim su gideceğim izo propol alkol alacağım yapis yapis olan tuslarin keycaplerini çıkaracağım alkolle temizleyip geri takacağım nasıl fikir?

Son düzenleme:
Merhaba çok geç gördüm ama a2337 klavye tuşları diye aliexpresste aratın klavyenizin tuş seti takımını alabilirsiniz 300 lira gibi bi fiyata hem de hiç uğraşmayın tüm tuşları yenilemiş olursunuz

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı