MacBook M1 8 GB ne kadar eder?

Boph

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Ankara
Daha fazla  
Herkese merhaba, ocak ayında Gürgençler'den MacBook M1 8 GB aldım. Pil yüzdesi falan %100, satsam ne kadara satabilirim? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden satıyorsunuz hocam? Ben evde masaüstü pc ve Series S kullanıyorum oyun vs için. Bunun haricinde kullanmak için Macbook M1 almayı düşünüyordum. O yüzden bu konuyu görünce sormak istedim.

Neden satıyorsunuz hocam? Ben evde masaüstü PC ve Series S kullanıyorum oyun vs için. Bunun haricinde kullanmak için MacBook M1 almayı düşünüyordum. O yüzden bu konuyu görünce sormak istedim.

Hocam her şeyinden çok memnunum üzerine biraz koyup15 inch M3 almayı düşünüyorum.

20.000 TL çok ölü bir fiyat. Kozmetik durumuna göre 23-26.000 TL'ye gider.

20.000 TL çok ölü bir fiyat. Kozmetik durumuna göre 23-26.000 TL'ye gider.
Hocam sıfırı zaten 25k :D (Linke girilmeden altta 27k yazıyor, girmek gerek anlık fiyat için)

2020 modelleri yüzde 94 sağlıkla 21k yıl farkı bile biraz daha yükseltilir ama pazarlık ile yine 22-23k bandına anca diyorum. 2k eksik yazmışım. Referans alarak baktım 2023 sanmıştım bu cihazı.

Hocam sıfırı zaten 25k :D (linke girilmeden altta 27k yazıyor, girmek gerek anlık fiyat için)

2020 modelleri yüzde 94 sağlıkla 21k yıl farkı bile biraz daha yükseltilir ama pazarlık ile yine 22-23K bandına anca diyorum. 2K eksik yazmışım. Referans alarak baktım 2023 sanmıştım bu cihazı.

2. elciler sıfır fiyatına bakmıyor pek ve genel anlamda 27k bandında satılıyor sıfır. Dönemsel indirim oluyor elbette. Ankara'da takip ediyorum her gün 2. el piyasasını ve girilen ürünler pil ve kozmetiğe göre 23-26k arası oynuyor. %100 pil ve sıfıra yakın bir cihaz için 20k ölü bir fiyat olur.

2. elciler sıfır fiyatına bakmıyor pek ve genel anlamda 27k bandında satılıyor sıfır. Dönemsel indirim oluyor elbette. Ankara'da takip ediyorum her gün 2. el piyasasını ve girilen ürünler pil ve kozmetiğe göre 23-26k arası oynuyor. %100 pil ve sıfıra yakın bir cihaz için 20k ölü bir fiyat olur.
Evet 20k ölü olmuş ona katılıyorum belirttim. Ama sıfır fiyatına bence kesinlikle bakılmalı. En azından alıcı gözünden değerlendirme de yaparsak buraya kadar verecek birinin 1k dan filan kaçacağını düşünmüyorum. Yani 24k üstü mümkün gelmiyor o bile zor. 26k da biraz abartı geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı