MacBook Pro'da BM-800 kulaklık giriş kısmında görünmüyor

Eternalist

Hectopat
Selam, MacBook Pro M.2 14" var. Sadece bir tane jak girişi var. BM800 aldım ve taktığımda giriş kısmında gözükmesi gerekirken çıkış kısmında "harici kulaklık" olarak gözüküyor. Nasıl çözebilirim? Her yolu denedim çünkü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunu buldum hocam galiba istediğiniz durumu anlatıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunu buldum hocam galiba istediğiniz durumu anlatıyor.

Hocam bu ses kartı da kullanıyor galiba. Bende yok. Direkt jak girişinden mikrofonu bağladım. Cehaletimi mahzur görün ama İngilizcem var normalde hiçbir şey anlamadım.

Hocam bu ses kartı da kullanıyor galiba. Bende yok. Direkt jak girişinden mikrofonu bağladım. Cehaletimi mahzur görün ama İngilizcem var normalde hiçbir şey anlamadım.
Sizin için minik bir çeviri yapayım ben izlediğim kadarıyla macbooklar'da earphone girişinin bulunup microphone girişinin bulunmadığını söylüyor yani sizin oradaki tek girişiniz earphone yani kulaklık için ve bunun çözümü de USB audio interface kullanmak yani adamın videoda bahsettiği şey direkt olarak kullanamazsınız. Çözüm tamamen bundan ibaret çözüm olarak işaretlerseniz de güzel olur. :)

Ek bilgi: Videoda gösterdiği minik beyaz çevirici de aynı işlevi görüyor ama çok kötü olduğunu söylüyor anladığım kadarıyla mikrofon profesyonel ses kaydı için vesaire kullanılıyor işinize yaramayacaktır.

Geri
Yukarı