MacBook'a geçilmeli mi?

Öğrenciyim fakat kendime ait yüksek miktarda bir maddi gelirim var. Fakat düşünecek zamanım hiç yok şu an. Benim bunu bu geceye kadar çözmem ve karar vermem gerekiyor. Hatta zamanında Air kullandığım süreçte de düşünecek zamanım yoktu :( uzun süre düşünmeme rağmen gene kararsız kalmıştım.
Her 2 cihazın da kendine göre avantaj ve dezavantajları var. Eğer şuan kullandığın cihazda şarj konusunda sıkıntı çekmiyorsan değiştirmene gerek yok diye düşünüyorum.

Hocam taşınabilirlik ve estetikle oyunlarda performans ikilisi pek yanyana gelmiyorlar maalesef. Ben şahsen Mac'e geçmenizi öneririm ancak Apple Silicon Mac'lere değil 2019 Pro Intel I9+ External Grahics MacBook'a geçmeniz olur bu sayede en kötü Dualboot'la istediğiniz oyunu oynarsınız rahatlıklarla.

Dostum şehirler arasındayım zaten sorun o sabit durduğum bir yer yok sene 2023 olmuş halen masaüstü bilgisayar diz diyenler var canımın içi ben bunu düşünmedim mi sanıyorsun :D

Evet mantıklı fakat dediğiniz gibi şu an üniversitede yazılım okuduğumdan ve burada ping sorunum olduğundan oyun oynayamıyorum ve oyunlarda eski enerjimin de kaldğını da düşünmüyorum ama bu ileride tekrar oyun açlığımın geri gelmeyeceği anlamına gelmediği için çok kararsız kaldım inanın ki. Bunu çözebilsem sorunu da çözmüş olacağım zaten.
Yazılım kaçıncı sınıftasın bidaki ekim bende başlıyorum da merak ettim.

Yazilim gelistirme konusunda ARM compatibility sorunu yasamayacaksan en iyi yazilim gelistirme odakli laptoplardan birisi. Gelistirme icin aranan klasik ozelliklerin hepsi var. Hafif, uzun batarya omru, guzel monitor, yuksek performans vs. ( pro modeller biraz agir )

Oyun oynuyorsan da oynadigin oyunlarin calismama ihtimali olup olmadigini kontrol et. Ben EU4, endless legend, wargame gibi oyunlar oynuyorum bu mesaji yazdigim cihazda, sorun yasamiyorum. Oyun odakli olmadigi asikar ama ufak tefek is gorebilir. Yarin bir gun guzel bir oyun cikarsa ROG sistemini aratabilir sana o yuzden direkt onun replacement'i olmaz.

Siz geçen hafta Apple hub övüp kullanıyorum çok iyi cart curt dememiş miydiniz? Ne ara sattınızda yeni MacBook arayışına girdiniz? Başka konularda MacBook sipariş ettiğinizi, hub önerisi istediğinizide gördüm. Çoklu kişilik bozukluğu var sanırım.

Siz geçen hafta Apple hub övüp kullanıyorum çok iyi cart curt dememiş miydiniz? Ne ara sattınızda yeni MacBook arayışına girdiniz? Başka konularda MacBook sipariş ettiğinizi, hub önerisi istediğinizide gördüm. Çoklu kişilik bozukluğu var sanırım.

Hocam ne anlatıyorsun ben öyle bir şey demedim sanırım sende de şizofreni falan var kafan mı güzel senin? :D tüm hastalar beni buluyor.

Geri
Yukarı