macOS El Capitan X64 exception type hatası

amo0925

Centipat
Yer
Aydın
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
A4-4300M, 8GB RAM, 240GB HDD, HD7420G
İşlemci
Core 2 duo t6670
Selam, USB'den macOS El Capitan kurmaya çalışırken bu hatayı alıyorum;

image.jpg

@566156, @yusufklncc hocam bilgilisiniz diye etiketliyorum kaç gündür çözemedim cevap verirseniz sevinirim.

Hangi programlar hocam? Desteklemiyor olabilir güncel olanları diyorsan. checkra1n diyorsan bunun için MacOS'a gerek yok zaten.

Hocam daha yeni yeni girdim bu işlere yapabilecek miyim eminde değilim açıkçası ama videolarda gördüğüm üzere çoğunlukla macOS kullanılıyor. Bende yüklemek istedim. İlla bir gün işime yarar :D

Desktop için yapılmış Config'i denersiniz.

Hocam desktop Config'ini seçtim sonuç böyle;
image.jpg

Son düzenleme:
Eminim. El captian kurulum imajı konusundaki EFI'yi kullandım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sizin aldığınız hata kodu ile aynı. Yorumlarda söylenenleri deneyin tek tek.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Denedim ancak olmadı, ayrıca "I was having the same issue in an old mobo, but finally fixed! The problem was using HfsDriver instead of HfsDriverLegacy. Hope it helps!" arkadaş burada ne demek istemiş anlayamadım.

Ayrıca hocam elinizde EFI klasörünüz ve Config'iniz varsa atın deneyeyim belki işimize yarar.

Geri
Yukarı