OpenCore macOS logoda kalıyor

kedy69_85

Centipat
Makaleler
2
Daha fazla  
RAM
2GB
SSD veya HDD modeli
HDD
Ekran kartı
Mobile Intel(R) 4 Series Express Chipset Family
İşlemci
Intel Pentium T4300
Öncelikle iyi Sosyaller. Eski bir bilgisayarım var ve ben buna macOS Sierra kuracağım ancak elma logosunda kaldı. OpenCore Bootloader kullanıyorum.
NOT: Henüz sistemi kurmadım ve sistemi şu komutlar ile açıyorum -x -F nv_disable = 1 dart = 0 rootles = 0 CPUs = 1
-v ile açmayı denediğim zaman takılı kalıyor.
Sistemim:
Acer Extensa 5635Z
2 GB RAM
140GB HDD
Intel Pentium T4300
Anakart bilmiyorum.

Öncelikle iyi Sosyaller. Eski bir bilgisayarım var ve ben buna macOS Sierra kuracağım ancak elma logosunda kaldı. OpenCore Bootloader kullanıyorum.
NOT: Henüz sistemi kurmadım ve sistemi şu komutlar ile açıyorum -x -F nv_disable = 1 dart = 0 rootles = 0 CPUs = 1
-v ile açmayı denediğim zaman takılı kalıyor.
Sistemim:
Acer Extensa 5635Z
2 GB RAM
140GB HDD
Intel Pentium T4300
Anakart bilmiyorum.
İlk önce boot argümanlarına her bulduğunuz şeyi eklemeyin lütfen. Cihaz masaüstü ise sadece "-v debug=0x100 keepsyms=1 alcid=1" komutlarını girin. Onun dışında harici bir ekran kartınız yok ise grafik hızlandırma olmayacağını bilin.

OpenCore yerine Clover kullanın, -v argümanının kuruluma hiçbir etkisi yok. Sadece arka planda neler olup bittiğini görmemizi sağlar. -no_compat_check Ekleyebilir misiniz? Bir de böyle deneyin.

Son düzenleme:
OpenCore yerine Clover kullanın, -v argümanının kuruluma hiçbir etkisi yok. Sadece arka planda neler olup bittiğini görmemizi sağlar. -no_compat_check Ekleyebilir misiniz? Bir de böyle deneyin.
Cevabınız için teşekkürler ancak bilgisayarı sattık.Eğer ki elimde bilgisayar olursa ve konu başlığındaki gibi bir sorun olursa bunu deneyeceğim.

Geri
Yukarı