macOS Mojave fare ile sayfa kaydırma sorunu

okankurubas

Kilopat
Yer
İzmir
HP EliteBook 8470p kullanıyorum.
Sistem özellikleri;

Core i5 3230M
16GB RAM
500GB disk

Sanal makinaya macOS Mojave kurdum. Her şey mükemmel sorunsuz çalışmakta fakat sayfalarda gezerken mouse çift parmak sürme hareketiyle sayfayı aşağı indiremiyorum. Bunun için nasıl bir çözüm önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şuradaki Scrolling speedi bir tık arttırıp dener misin ben bu şekilde bir bug yaşıyordum.
Screen Shot 2018-10-01 at 15.04.57.png

Bu bir trackpad özelliği olduğundan trackpad ayarlarına bakın bir de. Apple olmayan ürünlerde çalışıyor mu bilmiyorum gerçi. Farede nasıl oluyor anlamadım yine de :)

Eğer ki Touchpad'den bahsediyor isek her Touchpad bunu macOS üzerinden desteklemiyor. Standart Voodoo PS2 sürücüsünden bahsediyor isek çalışmaması normal olabiliyor. Yani Touchpad'in macOS üzerinde bunu desteklemesi gerekiyor çalışması için.

Eğer ki Touchpad'den bahsediyor isek her Touchpad bunu macOS üzerinden desteklemiyor. Standart Voodoo PS2 sürücüsünden bahsediyor isek çalışmaması normal olabiliyor. Yani Touchpad'in macOS üzerinde bunu desteklemesi gerekiyor çalışması için.
İzleme Dörtgenine baktığımda ''bulunamadı'' yazıyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı