Monterey macOS Tulpar t20.4 laptopta iOS geliştirme yapılır mı?

webr00t

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba. Monster Tulpar T7 v20.4 kullanıyorum ve iOS geliştirme için macOS almak durumundaıym ama Google'dan araştırınca biraz Google'dan bir şeyler buldum. RTX3060 kart var onboard Intel UHD grafik kartı var ama RTX olmasa da olur iOS geliştireceğim sadece. Yardımcı olabilir misiniz

Son düzenleyen: Moderatör:
iOS geliştirme ne demek onu anlayamadım ama anladığım kadarıyla elinizdeki laptopu macOS yapmak ve yazılımla uğraşmak istiyorsunuz. Doğru muyum?

Bulamadım bulsam buraya yazmam :)

iOS geliştirme ne demek onu anlayamadım ama anladığım kadarıyla elinizdeki laptopu macOS yapmak ve yazılımla uğraşmak istiyorsunuz. Doğru muyum?
Evet yazılım geliştiricisiyim İOS cihazlara uygulama çıkarmak için macOS gerekiyor Xcode isimli editör çalışıyor maalesef o yüzden dualboot istiyorum yapabilir miyim diye ama bulamadım maalesef.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Monster Tulpar T7 v20.4 kullanıyorum ve iOS geliştirme için macOS almak durumundaıym ama Google'dan araştırınca biraz Google'dan bir şeyler buldum. RTX3060 kart var onboard Intel UHD grafik kartı var ama RTX olmasa da olur iOS geliştireceğim sadece. Yardımcı olabilir misiniz?

Hocam doğru anladıysam Windows'u MacOS'a çevirip yazılımla uğraşmak istiyorsunuz. Yazılımla uğraşan biri olarak aynısını denemiştim 2 gün sonra tekrar Windows'a geri dönmek istemiştim bence sana da öyle olabilir ama neyse yardımcı olayım. macOS Launcher programı var hocam onu kurduğunuzda görev çubuğu falan MacOS'a dönüyor. Bir de macOS widget var masaüstüne uygulama gibi büyük saat tarih vs. ekliyor indirdiğim siteyi bulsaydım linki verebilirdimde maalesef bulamadım. Bu arada biraz anlamsız yazmış olabilirim biraz acele yazıyorum kusuruma bakmayın.

Hocam doğru anladıysam Windows'u MacOS'a çevirip yazılımla uğraşmak istiyorsunuz. Yazılımla uğraşan biri olarak aynısını denemiştim 2 gün sonra tekrar Windows'a geri dönmek istemiştim bence sana da öyle olabilir ama neyse yardımcı olayım. macOS Launcher programı var hocam onu kurduğunuzda görev çubuğu falan MacOS'a dönüyor. Bir de macOS widget var masaüstüne uygulama gibi büyük saat tarih vs. ekliyor indirdiğim siteyi bulsaydım linki verebilirdimde maalesef veremedim. Bu arada biraz anlamsız yazmış olabilirim biraz acele yazıyorum kusuruma bakmayın.
Sizin dediğiniz macOS temalaştırması gibi bir şey, konu sahibi tamamen işletim sistemini değiştirmek istiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı