Mad parfüm gibi kaliteli parfüm satıcıları var mı?

rdvnslmz

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 7700 XT - i5 12400F - DDR4 32GB RAM
Merhaba mad parfüm gibi kaliteli parfüm satan yerler var mı? Çoğunlukla mad niche üretim parfümleri kullanıyorum çoğunluğu beymen parfümlerinden oluşuyor. Bu tarz kaliteli parfümleri özel üretim yapan yerler var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
En iyisi orijinal parfüm almak veya kalıcılığı iyi olanları kullanmak lazım(deneyerek kalıcı parfümü bulmak erek).doldurma parfümler çok dandik ve kalıcılığı düşük örnek vermek gerekirse madden iki tane parfüm aldım biri çok güzel kokuyordu ortalama üstünde 3-5 saat arası kalıyordu diğer parfümüm ise 5 dk sonra uçup gidiyordu onun için doldurmadan ziyade orijinali veya 1.sınıf sahtelerini almakta fayda var doldurma parfümlerin koku notaları çok farklı oluyor.

En iyisi orijinal parfüm almak veya kalıcılığı iyi olanları kullanmak lazım(deneyerek kalıcı parfümü bulmak erek).doldurma parfümler çok dandik ve kalıcılığı düşük örnek vermek gerekirse madden iki tane parfüm aldım biri çok güzel kokuyordu ortalama üstünde 3-5 saat arası kalıyordu diğer parfümüm ise 5 dk sonra uçup gidiyordu onun için doldurmadan ziyade orijinali veya 1.sınıf sahtelerini almakta fayda var doldurma parfümlerin koku notaları çok farklı oluyor.
Özel şişelerde premium parfümler yapıyorlar madinde öyle üretimleri var onlar kaliteli ama olanları çoğunu bildiğim için başka bu tarz niş özel üretime sahip satıcı var mı merak ettim

Yeni konular

Geri
Yukarı