MAG Forge 100R modifiye yapma

Yusfuay

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar kasam MSI MAG Forge 100R.
Kasamı gösterdiğim resimlerdeki gibi yapmak için ne yapmam gerekiyor, hangi parçaları almam gerekli?

Dosya Ekleri

• IMG_20210103_183130.jpg
    IMG_20210103_183130.jpg
    86,2 KB · Görüntüleme: 102
  • IMG_20210103_183815.jpg
    IMG_20210103_183815.jpg
    48,1 KB · Görüntüleme: 96
Son düzenleyen: Moderatör:
Şu anki kasanızın fotoğrafını da atarsanız, şu kadar daha RGB fan alın gibi öneriler yapabiliriz.

Siparişini verdim daha elimde değil ama fotoğrafını atayım.

En yukarıdaki attığınız 2 fotoğraf gibi yapamazsınız diye düşünüyorum bu kasayı. Yani RGB fan ekleyebilirsiniz ama attığınız fotoğraftaki kasaların yapısı farklı. Sizin aldığınız kasanın tasarımı farklı. Kasanıza Rainbow fanlar ekleyebilirsiniz, ayrıca fotoğrafını attığınız sistemlerde RAM'ler, işlemci fanları falan da ışıklı. Sisteminizin böyle renkli parçaları olması lazım. Sisteminizi daha oluşturmadıysanız bu görüntü için ışıklı sistem bileşenleri kullanmanız lazım. Görüşüm bu şekilde.

En yukarıdaki attığınız 2 fotoğraf gibi yapamazsınız diye düşünüyorum bu kasayı. Yani RGB fan ekleyebilirsiniz ama attığınız fotoğraftaki kasaların yapısı farklı. Sizin aldığınız kasanın tasarımı farklı. Kasanıza Rainbow fanlar ekleyebilirsiniz, ayrıca fotoğrafını attığınız sistemlerde RAM'ler, işlemci fanları falan da ışıklı. Sisteminizin böyle renkli parçaları olması lazım. Sisteminizi daha oluşturmadıysanız bu görüntü için ışıklı sistem bileşenleri kullanmanız lazım. Görüşüm bu şekilde.

Elimdeki parçaları söylesem bana tavsiyede bulunurmusunuz nasıl bi yol izlemem gerektiği konusunda

Elimdeki parçaları söylesem bana tavsiyede bulunur musunuz nasıl bir yol izlemem gerektiği konusunda.

Elimden geldiğince olmaya çalışırım. Elinizdeki parçaları bana link şeklinde atarsanız daha iyi olur. Şu an birkaç işim var. Siz atın ben geri dönüş yapacağım.

Elimden geldiğince olmaya çalışırım. Elinizdeki parçaları bana link şeklinde atarsanız daha iyi olur. Şu an birkaç işim var. Siz atın ben geri dönüş yapacağım.
Amd Ryzen 3 3100 3.9GHz 18MB Cache AM4 Soket Wraith Soğutucu 65W İşlemci | Trendyol
XPG Gammix D30 8gb Ddr4 3000mhz Cl16 Kırmızı Ram | Trendyol

Ekran kartı güç kaynağını daha almadım alıcam

Ben bu kasadan kullanıyorum. O içeride gördüğünüz fanlardan koyma şansınız yok. Hava akışını bozar. Ama sıvı soğutma koyabilirsiniz. Onlar da 3 fanlı oluyor. RGB alırsınız.

Bundan al.

Bunlar sadice görüntü katmıyordur heralde bilgisayara faydaları nelerdir
Ben bu kasadan kullanıyorum. O içeride gördüğünüz fanlardan koyma şansınız yok. Hava akışını bozar.
İçinde kaç adet fan ile geliyor kasa biliyomusunuz

Geri
Yukarı