Mağaza İnternet Sitesine Yanlış Bilgi Vermekte

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

FNS291

Hectopat
Daha fazla  
Çözüldü : Arkadaşlar AMD PCI Express 3.0 desteklemiyormuş. Fakat sitede yanlışlık var bir ürün almadan önce satan firma değilde ürün satıcısının sitesinden incelemek en iyisidir.

MSI 970 GAMİNG anakartı satın aldım. Vatan Bilgisayarın kendi internet sitesinde PCI Express 3.0 VAR olarak işaretlenmiş.Fakat ürünü satın aldım eve geldiğimde ürünün kutusunda PCI Express 2.0 olduğu yazmaktadır. Gerçekten PCI Express 3.0 var mı yoksa iade mi etmeliyim ?
(Elimdeki Ekran Kartı PCI Express 3.0 desteklemektedir.)

Anakartın Linki : www.vatanbilgisayar.com: MSI 970A GAMING AMD 970+SB950 AM3+ DDR3 2133MHz(O.C.) SATA 3.0 USB 3.0 Anakart - Vatan Bilgisayar

Kutunun resmi
aymj02.jpg

aymj2g.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Sitenin ekran görüntüsünü alın bir köşede dursun marka modelde belli olsun. Sonra vatan bilgisayar ile iletişime geçin iade isteyin yapmazlarsa tüketici haklarına başvurursunuz elinizdeki görüntüler ile.

Sitenin ekran görüntüsünü alın bir köşede dursun marka modelde belli olsun. Sonra vatan bilgisayar ile iletişime geçin iade isteyin yapmazlarsa tüketici haklarına başvurursunuz elinizdeki görüntüler ile.
Fiyatına göre çok iyi bir anakart tek eksiği PCI Express 3.0 olmaması sence iade etmeme değer mi ?

Şunu çok iyi öğrendim AM3+ soket yapısına sahip anakartlar PCI Express 3.0 desteklemiyor. Sen iade etsen bile yine aynı şekilde AM3+ soket yapısına sahip bir anakart alacaksınız galiba. İşlemciniz nedir?

Şunu çok iyi öğrendim AM3+ soket yapısına sahip anakartlar PCI Express 3.0 desteklemiyor. Sen iade etsen bile yine aynı şekilde AM3+ soket yapısına sahip bir anakart alacaksınız galiba. İşlemciniz nedir?
Fx 8350
Bende şimdi farkettim herhalde AMD gerek görmedi.

Yöneticilerden biri düzenlemeyi yapar. Yardımcı olabildiysem ne mutlu. :) @MF

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı