Magicka kasma sorunu

Onur

Hectopat
Dün steam üzerinden Mamgicka satın aldım ( Magicka on Steam ) Fakat oynamaya başladığımda oyunda çok fena takılmalar vs oluyor. Sistemin öyle çok dandik bişey de değil. Dota2, Devil may cry, NFS:MW (şu son çıkan), Batman AC gibi oyunları gayet rahat oynayaibliyorum. Sorun ne olabilir? Araştırdığımda bazı yerlerde performans sorunları olduğunda bahsedilmiş ama hiç çözüm yok gibi ya da ben bulamadım. Yardım edebilriseniz sevinirim:)

Intel® Core™ i5-2410M
HD Radeon 6770M
6 GB DDR3 RAM (1 x 2 GB + 1 x 4GB) (RAM'lerin frekansıyla ilgili bir şey göremedim HP sitesinde. Şu anda Aida64 yüklü değil :/)
Windows 7 64bit. Anakart vs bakamadım :/

Düzenleme: Ekran kartı driverı olarak da Leshcat driverını kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Magicka'nın HD 6770M'i kullandığından emin misiniz? CCC'den exe dosyasını seçtiniz mi?

Yeni sürüm çıkmış:

Leshcat’s Catalyst 13.2 Beta 5 UnifL Public Testing ← leshcatlabs.net

Bildiğim kadarıyla CCC'den seçim yapmamız uygulamaya göre değişimli olanlarda yapılmalı. Benim sistemimde bilgisayar fişteyken ATI karta geçişi öneriyor, değilken Intel. Ama seçimi yine ben yapıyorum. Açıkçası .exe'yi bu sistemde de eklemem gerekiyorsa nereden yapılacağını bilmiyorum bile

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı