Makine öğrenimi için toplanılan virüsleri hangi antivirüsle doğrulamamı istersiniz?

Windows Defender yanlış pozitif testi statik analiz: 0 tespit 0\1109 1109 dosyadan
Windows Defender virüs testi statik analiz: 11.683 dosyayı taradıktan sonra triplere girdi
Dr.Web Curelt! yanlış pozitif testi statik analiz: 0 tespit 0\1109 1109 dosyadan
Norton Power Eraser yanlış pozitif testi statik analiz: 0 tespit 0\1109 1109 dosyadan. Şu anlık böyle Windows Defender için baya uğraştım ama bu kadar virüse karşı buga giriyor. HitmanPro virüs bulamadı ve .vir dosyalarını atladı.

Windows Defender'i bosverin test etmeye degmez, Ama hocam zor yani 11K Virus nasil test edilir tek basina ben bunun %10'unda mentali anca topladim 1 ayda, Eger Discord verirseniz isbirligi yapalim mi 3 kisi test edelim. Benim bir arkadas'da test edicek. Hem benim topladigim virusleri de koyariz icine.

@Heuristic Hocam da gelirse 4 kisi test ederiz. Nasil olur beyler?

Windows Defender'i bosverin test etmeye degmez, Ama hocam zor yani 11K Virus nasil test edilir tek basina ben bunun %10'unda mentali anca topladim 1 ayda, Eger Discord verirseniz isbirligi yapalim mi 3 kisi test edelim. Benim bir arkadas'da test edicek. Hem benim topladigim virusleri de koyariz icine.

Olur HydraDragonAntivirus - Overview

Maalesef katılamam. Önümüzdeki zamanda yoğun olacağım. Vaktim olmaz büyük ihtimalle.

82 virüs kaçırdı sadece. O kadar bilindik güncel örneklerle denedim. Elimde 6k'dan fazla eski virüs vb. var ama onları ayıklamadım.

Dosya Ekleri

• drweb.PNG
    drweb.PNG
    43,4 KB · Görüntüleme: 12
Maalesef katılamam. Önümüzdeki zamanda yoğun olacağım. Vaktim olmaz büyük ihtimalle.
Hocam 6 antivirus var zaten 4 umuz farkli farkli antivirusleri test etsek test 1 saate tamamlansa normalde 1 kisiyle 4 saate tamamlanir ama 4 kisiyle 1 saate tamamlanir zaten? Geri kalan 2 antivirusu ben ve @Turkıye anlasması hocamiz hallederiz?

Hocam 6 antivirus var zaten 4 umuz farkli farkli antivirusleri test etsek test 1 saate tamamlansa normalde 1 kisiyle 4 saate tamamlanir ama 4 kisiyle 1 saate tamamlanir zaten? Geri kalan 2 antivirusu ben ve @Turkıye anlasması hocamiz hallederiz?
Katılmayacağım hocam teste. Yine de teşekkürler.

Geri
Yukarı