Maksimum 10.000 TL kulaklık önerisi

MasterAkhenaton

Decapat
Daha fazla  
Hocalarım mevcut olarak JBL 510BT kullanmaktayım ve kulaklığım 2 yıl kullanımın ardından bozuldu maalesef. Kablosuz, kulak üstü ses kalitesi yüksek bir kulaklık istiyorum, ufak araştırmalarım sonucu Senheiser Accentum modelini buldum ancak sizlere de danışmak isterim. Oyun için değil müzik dinlemek için arıyorum. Phonk, hiphop, rap tarzı dinlerim, tek şartım kablosuz ve kulak üstü olması ve kaliteli ses müzik dinleyebilmek. Mikrofon falan önemli değil tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocalarım mevcut olarak JBL 510BT kullanmaktayım ve kulaklığım 2 yıl kullanımın ardından bozuldu maalesef. Kablosuz, kulak üstü ses kalitesi yüksek bir kulaklık istiyorum, ufak araştırmalarım sonucu Senheiser accentum modelini buldum ancak sizlere de danışmak isterim. Oyun için değil müzik dinlemek için arıyorum. Phonk, hiphop, rap tarzı dinlerim, tek şartım kablosuz ve kulak üstü olması ve kaliteli ses müzik dinleyebilmek. Mikrofon falan önemli değil tavsiyelerinizi bekliyorum.

Bana soracak olursan kablolu kullanmalısın, Sennheiser markası bayağı iyi, IE serisinden bir kulaklık alman çok iyi olur. Fakat daha önce Sennheiser kullanmadım ama IE 200 modelini alacağım.

Bana soracak olursan kablolu kullanmalısın, Sennheiser markası bayağı iyi, IE serisinden bir kulaklık alman çok iyi olur. Fakat daha önce Sennheiser kullanmadım ama IE 200 modelini alacağım.

Öneri için teşekkürler hocam ancak kulak içi kulaklık ve kablo ile rahat edemiyorum.

Hala varsa piyasada Sennheiser HD 250BT. Evde iki tane studyo kulaklığım var ama hala en çok keyif aldığım model bu.

Bu model acayip indirimde kaçırmayın mükemmel bir cihaz:

Maalesef hocam 10.000 TL'nin üstüne çıkamam.

Geri
Yukarı