Manjaro Snap İle Uygulama Yüklerken "mount failed: işleme izin verilmedi" Hatası

• Konuyu başlatan Silinen üye 106715
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 1B
S

Silinen üye 106715

Ziyaretçi
416476
Spotify'ı kurayım dedim böyle bir hata verdi. App Store'unu indireyim dedim gene bu hatayı verdi. Ne yapmam lazım?

"Snapd is not working since downgrade to systemd 239.6-2.2 advised in the security update on 2019-01-19" buradaki 33.mesajdaki çözümü deneyebilirsiniz. İşe yaramazsa yine yardım etmeye çalışırım. Umarım çözersiniz🙂
Hocam gerçekten çok teşekkür ederim. Yükledim fakat açılmıyor. Eğer üşenenler var ise kodları :D

sudo modprobe loop
sudo snap install rambox

cd /etc/modules-load.d/ (bunlar beraberler ayrı ayrı kopyalamayın sakın :))
sudo nano modules.conf

Hocam gerçekten çok teşekkür ederim. Yükledim fakat açılmıyor. Eğer üşenenler var ise kodları :D

sudo modprobe loop
sudo snap install rambox

cd /etc/modules-load.d/ (bunlar beraberler ayrı ayrı kopyalamayın sakın :))
sudo nano modules.conf
Yardım edebildiğim sevindim ancak "sudo nano modules.conf" komutundan sonra dosyanın içine loop kelimesini eklediniz mi? Eklemediyseniz bilgisayar yeniden başlatıldığında sorun geri döner o yüzden soruyorum. Zaten yaptıysanız sıkıntı yok🙂 Umarım başka sıkıntı yaşamazsınız.
Edit: Bir cümleyi atlamışım mesajınızda düzelmediyse yukarıda yazdıklarımı denediğinizde de düzelmezse başka çözüm bulmaya çalışırız.

Yardım edebildiğim sevindim ancak "sudo nano modules.conf" komutundan sonra dosyanın içine loop kelimesini eklediniz mi? Eklemediyseniz bilgisayar yeniden başlatıldığında sorun geri döner o yüzden soruyorum. Zaten yaptıysanız sıkıntı yok🙂 Umarım başka sıkıntı yaşamazsınız.
Edit: Bir cümleyi atlamışım mesajınızda düzelmediyse yukarıda yazdıklarımı denediğinizde de düzelmezse başka çözüm bulmaya çalışırız.
Hocam Snap Store'u yükledim ancak açılmadı onla ilgili bir bilginiz var mı?

Octopi aracılığı ile trizen paketini kur. Sonrasında Octipi ye trizen buyonu geliyor ne aratmak istersen oradan aratarak kurabilirsin.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20190718_142510.jpeg
    Screenshot_20190718_142510.jpeg
    18,2 KB · Görüntüleme: 20
  • Screenshot_20190718_142424.jpeg
    Screenshot_20190718_142424.jpeg
    54,2 KB · Görüntüleme: 26
  • Screenshot_20190718_142411.jpeg
    Screenshot_20190718_142411.jpeg
    56,8 KB · Görüntüleme: 25
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı