Rehber Markaların Bildirim Göndermesini Engelleme

Mr. KEY

Kilopat
Numaramızı paylaştığımız kurumlar ve markalar biz tüketicilere sürekli olarak mesaj gönderip kampanya bilgileri aktarıyorlar. Sürekli mesaj atmaları zamanla can sıkıcı hale gelebiliyor. Bu rehberi gereksiz mesaj ve aranmalardan rahatsız olanlar için hazırlama ihtiyacı duydum.
Tam anlamıyla bir rehber tadında hazırlayamasam da amacım bu servisin varlığını bilmeyenlere duyurmaktır.
Sitemiz "İleti Yönetim Sistemi" İleti Yönetim Sistemi
Vatandaş girişi kısmından telefon numaramız ile giriş yapıyoruz. Telefonumuza gönderilen doğrulama kodu ile girişimizi gerçekleştiriyoruz.
Açılan sayfada aboneliklerimiz listelenecektir.

Bİlgi.jpg

İstediğimiz aboneliğin arama ve mesaj gönderme izinlerini buradan iptal edebiliriz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkürler. Sitenin ismini unutmuştum, söylediğiniz iyi oldu :). Yalnız tarih 31 Mayıs 2021'i geçti (tüm firmaların kayıt oluşturması gerekiyordu) ama Digitürk beni aramasına rağmen bir türlü listede görünmüyor ve en çok onlardan şikayetçiyim. Yapılabilecek birşey var mı bu konuda?

Teşekkürler. Sitenin ismini unutmuştum, söylediğiniz iyi oldu :). Yalnız tarih 31 Mayıs 2021'i geçti (tüm firmaların kayıt oluşturması gerekiyordu) ama Digitürk beni aramasına rağmen bir türlü listede görünmüyor ve en çok onlardan şikayetçiyim. Yapılabilecek bir şey var mı bu konuda?

beIN Connect olarak yer alıyor olabilir. Kontrol eder misiniz?

Geri
Yukarı