Çözüldü Marvel Spider-Man 2 PC portu sizce güvenilir midir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Dorzi

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, her Repack'in güvenliği %100 kesin değil ama merakımdan soruyorum indirmeyi şimdilik düşünmüyorum. Sizce bu PC versiyonu güvenilir midir? Bir ekibin Discord'unda linki varmış galiba onu tam bilmiyorum ama Dodi Repack'in sitesinde bile gördüm 60 GB'tan 200 GB'lara çıkıyor boyutu. Aramızda oynayan var mı sizce nasıl bu sürüm?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
1.4 lü sürümde GTX 1650 nasıl performans veriyor videosu var mı?
Yani 1650S ile test etmis biri. Oynarsiniz her turlu.
1713623712340.png

1080p dusuk ayarlarda oynanir her turlu buna gore.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bura da da test mevcut.
Portu yapan ekipte DODI'nin Repack'i de güvenilir. Her ikisini de indirebilirsin. Bazı insanlar 200GB olmasından dolayı güvenilir değil sanıyor fakat önüm sebebi optimizasyon yapılmamış olmasından kaynaklı.

Marvel Spider-Man 2 pc ye çıkmadı, neyden bahsediyorsun sen.
Geçen yıldan beri oyunun resmi olmayan ve gittikçe gelişen bir PC portu var.

Merhaba, her Repack'in güvenliği %100 kesin değil ama merakımdan soruyorum indirmeyi şimdilik düşünmüyorum. Sizce bu PC versiyonu güvenilir midir? Bir ekibin Discord'unda linki varmış galiba onu tam bilmiyorum ama Dodi Repack'in sitesinde bile gördüm 60 GB'tan 200 GB'lara çıkıyor boyutu. Aramızda oynayan var mı sizce nasıl bu sürüm?
Guvenilir. Oynamaktayim ve artik tum sorunlari bitiyor. Tabii grafikler orjinalde cok daha iyi olacaktir. Ben discord'dakinden oynuyorum.

Ben indirdim oynadım, drop bile vermiyor. Sadece sinematikte arada FPS düşüşü oldu onun dışında çok iyi portlamışlar orijinal gibi. Ama kurarken 300 GB yer istiyor ve 253 GB yer kaplıyor 1.4.2 sürümü yeni çıktı belki düşünmüşlerdir ama 1.3.6 da 253 GB idi.

Dodiden indirdim denemek için mükemmel olmasa da çalışıyor
Güvenilir, repack sürümünüde indirebilirsin discordaki sunucularından da indirebilirsin.
Guvenilir. Oynamaktayim ve artik tum sorunlari bitiyor. Tabii grafikler orjinalde cok daha iyi olacaktir. Ben discord'dakinden oynuyorum.
Dodi den indirdiğiniz dosyayı tarattınız mı Kaspersky Malwarebytes gibi programlar ile? İndirirsem Dodi'den indiririm ama güvenilikte hala tam güvenemiyorum.

Dodi den indirdiğiniz dosyayı tarattınız mı Kaspersky Malwarebytes gibi programlar ile? İndirirsem Dodi'den indiririm ama güvenilikte hala tam güvenemiyorum.
Daha once burada acilan bir konuda dc'dekini bir arkadasin taradigini ve hic bir sorun cikmadigini soylemisti. Benimde yapasim geldi simdi. SS paylasirim bitince.
1713618677607.png

Yeni konular

Geri
Yukarı