Marvel Spider-Man 2 Torrent'e çıktı!

Gordrhain

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Palyaço
Bildiğiniz üzere geçtiğimiz haftalarda Imsoniac'tan bir çok veri sızdırılmıștı ve bu sayede önümüzdeki yıllarda hangi oyunları yapacaklarını, yeni Wolverine oyununun alfa sürümündeki halini öğrenmiştik. Şimdiyse PS5 özel çıkan Marvel Spiderman 2'nin PC versiyonu ortaya çıktı. Konsolda boyutu 90 GB olmasına karşın PC'de boyutu 258 GB olarak gözüküyor.

Not: Dosyanın virüslü olma ihtimali yüksek.

Son düzenleyen: Moderatör:
@cilginsharkysahilde hocam katılmadığınız kısım nedir?
Çünkü torrente çıkan şey, portu yapanlardan sızdırılmış bir dosyanın virüslü hali. Yükleyen herkes virüslü olduğunu güvenli olmadığını söyledi. Artı olarak portu yapan ekip de biz resmi olarak bir şey yayınlamadık, dolaşan dosyayı indirmeyin virüslü dedi. Olayların üstüne Sony telif attı ve paylaşılan linkler kaldırıldı ve Whisper PC portu projesini iptal ettiklerini duyurup bütün serverı kapattı. O yüzden haber pek doğru değil.

Size de şuanda dolaşan 250 küsür GB'lık dosyayı indirmenizi tavsiye etmiyorum. @Adonis31

Bu arada PC portu için çalışan en büyük ekip projeyi iptal etti ama başka ekipler hala uğraşıyorlar.

Çünkü torrente çıkan şey, portu yapanlardan sızdırılmış bir dosyanın virüslü hali. Yükleyen herkes virüslü olduğunu güvenli olmadığını söyledi. Artı olarak portu yapan ekip de biz resmi olarak bir şey yayınlamadık, dolaşan dosyayı indirmeyin virüslü dedi. Olayların üstüne Sony telif attı ve paylaşılan linkler kaldırıldı ve Whisper PC portu projesini iptal ettiklerini duyurup bütün serverı kapattı. O yüzden haber pek doğru değil.

Size de şuanda dolaşan 250 küsür GB'lık dosyayı indirmenizi tavsiye etmiyorum. @Adonis31

Bu arada PC portu için çalışan en büyük ekip projeyi iptal etti ama başka ekipler hala uğraşıyorlar.
Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler hocam. Konuya eklenmesi için raporladım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı