Çözüldü Sürprizbozan Marvel's Spider-Man Miles'ın Amcası ile Babası arasında ne oldu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selamlar, Marvel's Spider-Man Miles Morales oyununu dün bitirdim. Oyunun sonlarına doğru bir sahne de Aaron Davis yani Miles'ın amcası Miles'a babası ile arasında yaşanan kavganın sebebini belki beatleri tamamlarsa öğrenebilirsin diyerek geçiştiriyor. Ben oyunu bitirdikten sonra sildim ve internette de pek bir şey bulamadım. Daha önce de hiç bahsetmiyor. Aaron Davis ile abisi Miles Morales'in babası arasında ne oldu da araları bozuldu?

Aaron Davis küçüklükten beri hırsızlık yapıyormuş, daha sonradan polis olan abisi de kardeşi Aaron Davis'in olduğunu bilmediği Prowler adlı suçluyu arıyordu. Ancak sonradan Aaron ailesini korumak için abisine gerçeği söyledi. Bu nedenle de tamamen araları açıldı. Jefferson Davis sadece oğlu Miles ve eşi Rio'yu korumak istiyordu. Olay buymuş arkadaşlar demin buldum.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı